Vanhempaa haussa

Vanhempaahaussa

43 180 95 16 siisti mies runkkaa aika usein kun pussit aina täynnä. Olis kiva kun joku vanhempi mies vois auttaa vaikka kerran viikossa ettei tarvis aina yksin touhuta. Pari kertaa saanut mahtavan orkun kun 60 mies halusi runkata spermat multa ja laskin satsit hänen naamalleen ja huulien väliin. Voi kun löytäs uudelleen samanlaisen kaverin kun hän muutti pois paikkakunnalta. Jos tykkäät spermasta sovitaanko tapaaminen? Mulla ei paikkaa.

6

1068

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • Tottakai tykkään..


      • Anonyymi
        0405896160 kirjoitti:

        Tottakai tykkään..

        Missäpäin?


    • Justniinjajoo

      Pikkupojat unelmoi...:D kuka vanha herrasmies nyt noin groteskiin viestiin vastaisi?

    • Peeleko

      Olipa surkea novelli!

    • Anonyymi

      Minä haluaisin ottaa matsin aloittajan kanssa siitä mihin ne runkut pannaan. Tosin saattaisin hävitä, kun olen 20 vuotta häntä vanhempi ja painan 15 kg vähemmän.

      Herrasmies kuitenkin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      27
      5389
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      139
      4655
    3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      60
      4393
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      8
      3522
    5. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      77
      3360
    6. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      42
      3157
    7. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2784
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      31
      2645
    9. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      27
      2500
    10. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      87
      2494
    Aihe