lidlin denta lux suuvesi

ooteekos huomanneet et lidlissä myydään semmosta suu vettä kun denta lux ja siinä on alko holia jotakin 15% kyllä meni päähän suosittelen ei maksanut kun jonkun euron ostin 5 pulloa kattokaa tässä kuva https://i.ytimg.com/vi/Z7ka15p_aE8/maxresdefault.jpg
1259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuota kun lantraa ihan perus kiljuun niin kyllä on tönkevä drinkki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


likolahti kirjoitti:

ooteekos huomanneet et lidlissä myydään semmosta suu vettä kun denta lux ja siinä on alko holia jotakin 15% kyllä meni päähän suosittelen ei maksanut kun jonkun euron ostin 5 pulloa kattokaa tässä kuva https://i.ytimg.com/vi/Z7ka15p_aE8/maxresdefault.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu