Hei! Löytyykö 38-vuotiaalle naiselle matkaseuraa. Matkakohteena olisi Pohjois-Intia ja viikon pakettimatka.
Pohjois-Intiaan
8
439
Vastaukset
Hei. Mikä ajankohta? Kelpaiskohan matkaseuraksi 53v mies?
- Vittuniva_
Tai ei sittenkään, huomasin vasa nyt, että oletkin 38-vuotias. En ole tottunut matkustelemaan yli 28 vuotiaiden kanssa, parempi 23, kun 28.
- Intiatar
Milloin olit ajatellut matkustaa ja onko sulla jo jokin tietty diili mielessä? Viikon tai reilun viikon reissulle voisin lähteä, jos ajankohta sopiva. Oon 55 ja heteronainen, fyysisesti hyvässä kondiksessa.
- Palstanparas
Olen vittumies kelpaako?
- aimo13
Hei,jos haluat/haluatte poiketa Vietnamissa,meillä kiv aloma-asunto Vung [email protected]
Onko ihan pakko vittuilla asialliseen kysymykseen?
- täällä-aina
muutama täyskusipää,jotka pilaa kaiken. vain omalla s-postilla selviää,ei tätä kautta.
- mika2017.52
Hei! Olisin 55 vuotias mieshenkilö jos ei liian paljoa ikää kertynyt, jonkin verran reissannut aikaisemminja kiinnostus intiaan voidaan reissata omaan tahtiinkin paikanpäällä[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175032Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/912276- 1351958
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee471836Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171600"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551236Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu110865Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48811Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.297799Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24634