Nettiliittymä puhelimeen

Mitenkäs onnistuu turistin hankkia Goalla nettiliittymä puhelimeen? Saako sieltä prepaid liittymiä, onko hankkiminen vaikeaa vai mahdotonta ? Jos mahdollista niin minkälaisia liittymia ja entä hinnat?

3

295

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ReissuLassensukulainen

      Kyllä pitäisi saada. Täältä löytyy lisää tietoa Englaniksi. prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/India. Hyvää reissua

      • ReissuLassensukulainen

        On näköjään harmaalla listalla noilla sivustoilla! Jos käy hyvä tuuri niin
        onnistuu rekistöröinti ja liittymä
        avautuu! Ostaminen ei ole vaikeaa.
        Kerro miten kävi ??


    • Liittymän saa osteettua lähes jokasesta kaupasta ja kiskasta. Mukana häätys olla henkkari ja ylimääränen passikuva. Lisää datasiirtoo saa samoin lähes jokaisesta kisksta ja alakaa toimia heti. Kannattaa pittää tiedonsiirrot minimisä, tahi ostaa reilusti megoja. Ei maksa palijon, mutta siirtonoppeuskaan ei oo kaksinen.

      perapappa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 185
      4112
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      99
      3418
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      100
      2756
    4. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      299
      2665
    5. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2356
    6. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      160
      2111
    7. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      0
      2060
    8. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      15
      1723
    9. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      6
      1464
    10. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      44
      1127
    Aihe