Saippuahieronta

Neuvoakaipaava

Hei. Arvon tässä kahta vaihtoehtoa: Katherine vai Christin. Katherinen hinnat tiedän, mutta Christinin en. Onko kokemuksia?

22

1629

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • YOLO64

      1/2017 Christinissä 3300 bath 75min "including sex". Parina otimme 2 tyttöä eli 6600 ja 1000 tippasimme. Ehkä vähän hätäinen tunnelma, mutta lopussa olimme rvan kanssa tyytyväisiä kokemukseen. Christinissä tytöt lasin takana. Kannattaa psyykata itsensä menemään siihen ruutujen eteen valitsemaan rauhassa. Aika "autenttinen tunnelma". Katherine näyttää kyllä pykälää tasokkaammalta kuvissa.

      • SaippuaaPeppuun

        Joo sama meillä ja matkakassa hupeni, kun vaimo tahtoi hieronnan joka päivä.
        Nyt se on lähdössä yksin, ja mun pitää lähtee Viroon.


    • Neuvoakaipaava

      Kiitos asiallisesta ja asiaa valaisevasta vastauksesta YOLO64.
      Te kaksi muuta: älkää "vastatko" kun ette ole edes hauskoja.

      Valitsen Katherinen. Pelkästään hinnassa on aika iso ero Kathrinen hyväksi ja aikaakin on enemmän. (1 customer/1 girl/90 mins = 2600B ja 1 customer/2 girl/90 mins = 4000B)

      Tietysti Katherinen hintaan tulee lisäksi taksi, mutta koska hotellini on varattu Karonilla pitäisi myös Patongille mennä mittarilla.

      Kun palaan reissusta kerron pitikö lupaukset paikkansa. Tai jos joku jo tietää, niin ihan mielelläni otan tietoa vastaan.

      Hyviä lomia kaikille.

    • munaamekkoon

      Paljon kustantaa peräreikään ? Ottaako suuhun koko satsin ? Älkääkä vaan väittäkö että on vaan ihan tavallista hoitoa.

      • PattikselleTakaisinHeti

        Sika Amalia, pysy häiritsemässä kaikkine sivupersooniesi kanssa kuten Lerppa 6465... vain Pattayan palstaa. Täällä Phuketissa sua ei kaivata.


      • InHuaHinChicksWithDicks

        Hua Hinissä on munat mekossa. Muissa Thaimaan kohteissa ei näin ole, ainakaan niin monilla kuin Hua Hinissä.


    • kohtamatkaan

      Missä nuo paikat sijaitsee?

      • googlefiksukaveri

        olisko googlesta mitään hyötyä?


    • kutittaasetytöilläkin

      Löytyykö noista paikoista vaginahierontaa ?

      • TyttöjenTaivasOnThaimaa

        Löytyy, hierovat kielellä, suosittelen.


    • Halpaahuvia

      Mene Tallinnaan niin tulee alvemmaksi.

    • tikkapoik

      Kuuluuko aina pesähoitoa tai vaihtona käsihoito? Kysyn, kun en ole moisissa sembaloissa ollut.

      • tikkapoik

        Kysyn, kun en ole moisissa sembaloissa ollut, siis niin selvänä että jotain muistuisi


      • kyllälentää
        tikkapoik kirjoitti:

        Kysyn, kun en ole moisissa sembaloissa ollut, siis niin selvänä että jotain muistuisi

        Älä huoli, kyllä pääset sellaselle ruiskulle, että ikäsi muistat


    • perhos

      Ihan selvinpäin omassa vaahtopaljussa munahaukan kaa.

      • joittekokaiken

        Jaaha, ei kestänyt perhosen lento sitten kuin 3 kk


    • Uusielämäodottaa

      Munahaukka lähti ulkohuorintaan lukot vaihtoon ja Phukeen saippuoitavaksi.

    • vaimokinnauttiikerrankin

      Tootsie Massage, tekevät myös iloisen lopun pariskunnalle, 241 Rat-U-Thit Road.

      • Rat-U-Thit

        ai, ROTTAKADULTA, rottia ja tissejä


    • huomioikaa

      Suomi24 Thaimaan matkailu keskusteluita on jo vuosia häiriköinyt Sika-Amaliaksi nimetty mieleltään häiriintynyt hörhö.
      Sika-Amalia häiriköi myös muita Suomi24 keskusteluita, mutta jostakin syystä hän tuntuu erityisesti vihaavan juuri Thaimaalaisia ja Thaimaata.
      Sika-Amalia yrittää (nimimerkkejä vaihdellen) kehitellä aidon tuntuisia aloituksia (ja kommentteja) joilla hän koettaa parhaansa mukaan mustamaalata Thaimaata lomakohteena.
      Sika-Amalia on thaimaalaisia vihaavana rasistina syyllistynyt kirjoituksillaan myös rikolliseen toimintaan Suomessa asuvia thaimaalaisia kohtaan.

      Rikoslain kyseinen pykälä muuttui kesäkuun alussa 2011. Nykyään siinä seisoo näin:
      http://www.finlex.fi/fi/laki/ajantasa/1889/18890039001
      11 luku (11.4.2008/212)
      Sotarikoksista ja rikoksista ihmisyyttä vastaan
      10 § (13.5.2011/511)
      Kiihottaminen kansanryhmää vastaan
      Joka asettaa yleisön saataville tai muutoin yleisön keskuuteen levittää tai pitää yleisön saatavilla tiedon, mielipiteen tai muun viestin, jossa uhataan, panetellaan tai solvataan jotakin ryhmää rodun, ihonvärin, syntyperän, kansallisen tai etnisen alkuperän, uskonnon tai vakaumuksen, seksuaalisen suuntautumisen tai vammaisuuden perusteella taikka niihin rinnastettavalla muulla perusteella, on tuomittava kiihottamisesta kansanryhmää vastaan sakkoon tai vankeuteen enintään kahdeksi vuodeksi.

      • Lerpanlait

        Lerppa ei välitä laeista lainkaan, aivan sama mitä hänelle kirjoitetaan, hänellä on omat lakinsa, niin Hua Hinissä kuin Chiang Maissakin.


    • KiitosVinkistä

      Upeeta

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2274
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      26
      1117
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      83
      998
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      922
    5. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      883
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      127
      867
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      783
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      783
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      769
    Aihe