Hyvää ystävänpäivää kaikille kansanautoihmisille!
Ystävänpäivänä
Tero.toteaa
474
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Onko skoda autoilijat ystäviä keskenään?
Kiitoksia. Me kansanautolla ajavat olemme vaatimatonta ja hissukkatyylistä tusina paidankuluttajia. Tykkäämme ajaa kanttiXkantti tyylisellä autolla vuosikymmenestä toiseen, vaikka maailma kaatuisi ympäriltä. Voitamme kaikki vaikeudet ja päivittäiset murheet mitkä tulee vääjäämättömästi kansanauton mukana. Kuten nimikin sanoo ei kansanautolta voi liikoja vaatia vaan on tyydyttävä matalaan luotettavuus tasoonkin.
juuri näin. wv konsernin himmelillä ajavat ovat meidän parhaat ystävät koska työllistävät meidät hamaan tulevaisuuteen asti kellon ympäri :) tervetuloa jälleen moottorin ja vaihteiston vaihtoon :) meidän asentajat syövät ravintolassa härän sisäfilettä kun alalla menee niin hyvin ;)
Kiitos ustava huva! Minä ei ummarra paljo suomi kieli mutta Golf ole huva auto minun uber hommisa ja vaimojen kyydissä. Mulla monta huva ustava joka korjaa sita joka viikko.