hitlerin

ollessa vielä tukevasti vallassa hän ajeli Saksan
maaseudulla kun eteen tuli jyrkkä kuusiaidan peittämä kurvi.aidan alta ryysäsi helvetin suuri sika ja jäi panssarimersun alle ja kuoli.aatu antoi kuskille rahapussinsa ja sanoi:se tuli tuosta aidan takana olevasta maatalosta,mene ja korvaa sika,se meidän syy.kuski meni meni ja palasi tovin päästä takaisin syli täynnä talon tuotteita,lihaa, makkaraa,voita ja leipiä.kuski lähti ajamaan ja antoi lompakon aatulle takaisin.aatu syynäsi rahoja ja sanoi: mutta eihän täältä ole markkaakaan pois ja sinun piti se sika korvata, mites tämän selität.kuski:no sitä minä itsekin ihmettelin kun menin siihen taloon ja tempasin oven auki ja huusin että:heil hitler nyt se sika kuoli,niin ruvettiin latomaan tavaraa syliin.

1

1220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ollessaan vielä tukevasti vallassa hän ajeli Saksan
      maaseudulla, kunnes eteen tuli jyrkkä, kuusiaidan peittämä kurvi. Aidan alta ryysäsi helvetin suuri sika joka jäi panssarimersun alle ja kuoli. Aatu antoi kuskille rahapussinsa ja sanoi: Se tuli tuosta aidan takana olevasta maatalosta. Mene ja korvaa sika, se oli meidän syy.
      Kuski meni meni ja palasi tovin päästä takaisin syli täynnä talon tuotteita. Lihaa, makkaraa, voita ja leipiä. Kuski lähti ajamaan ja antoi lompakon Aatulle takaisin. Aatu syynäsi rahoja ja sanoi: Mutta eihän täältä ole hävinnyt markkaakaan ja sinun piti se sika korvata, mites tämän selität? Kuski: No sitä minä itsekin ihmettelin, kun menin siihen taloon, tempasin oven auki ja huusin että: Heil Hitler, nyt se sika kuoli! Niin ruvettiin latomaan tavaraa syliin.

      Sama vitsi isoilla alkukirjaimilla sun muilla paskoilla. HAHHHAHAHAHAAA ota oppia siitä. Tota sun versioo oli ikävä lukea.
      Pisteen ja pilkun jälkeen tulee AINA väli. Nimetkin kirjoitetaan yleensä isolla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinkahan paljon taas itken tulevina öinä

      meitä ja sitä, miten kaikki meni. Miten rikki se repi sydäntä ja jäljelle jäi pysyvä suru. En vain pääse siitä, ei hetke
      Ikävä
      75
      9009
    2. Kitaristi Esa Pulliainen laihtunut

      Tietääkö kukaan minkä takia Esa Pulliainen on laihtunut lyhyessä ajassa ainakin 60 kiloa. Esa Pulliainen laihtunut 😳
      Laihdutus
      125
      4661
    3. Sinuun ei tehoa mikään

      Annan periksi. En vain jaksa tuulimyllyä vastaan taistella. Miehelle
      Ikävä
      37
      3661
    4. Pienimäki ei anna haastatteluja

      medialle Ähtärin kunnan velka sotkuista, kertovat luotettavat lähteet.
      Ähtäri
      16
      3568
    5. Onko Kuhmolaiset tyytyväisiä?

      Kun pääsivät eroon huijari Polvisesta?
      Kuhmo
      17
      2863
    6. Huomenta ja hyvää tiistaita

      Huomenta ja hyvää tiistaita. ❄️🐺☕❄️
      Ikävä
      88
      1901
    7. En tiedä mitä ajatella

      Petaatko perjantaille jotain. Ei meidän kannata minun sydän on viety. Se joka sen vei ei ole mieheni, etkä se ole sinä.
      Tunteet
      36
      1612
    8. Naisten ulkonäkö, jos miehiä ei olisi?

      Mä meinasin ensiksi, että en aloittaisi tätä keskustelua, ainan nyt, mutta huomasin tossa toisessa ketjussa, että tämä s
      Sinkut
      239
      1443
    9. Hyviä vinkkejä täällä

      Eli kaivattua vain kädestä kiinni ja jos vastustelee niin sanoo, että hei beibi beibi nyt mennään vaan. Näin he elivät e
      Ikävä
      15
      1385
    10. Voisiko olla niin että olette kumpikin palstalla

      Kaipaamansa toisianne, kenties rakastuneitakin toisiinne, mutta jostain syystä ette uskalla irl antaa palaa tämän asian
      Ikävä
      93
      1328
    Aihe