Jeah!

J_P

oli jo aikaki anastacian saada oma palsta. ei riitä sanat kuvailemaan tätä naista. ennen sexyin naisartisti oli joku pliisu-britney, mutta sitte näin tämän jumalattaren. ihan oikeesti, alkaa tuntuu että olen rakastunu siihen. no ei sentäs, mutta pitää varata ambulanssi hakemaan minua sen konsertista!!

en keksi anastaciasta mitään huonoa. en tosin tiedä neidin pituutta, joka taitaa olla samaa luokkaa ku muilla (britney, christina) eikä yhtään sen pidempi. ulkonäkö on tyrmäävä, ei voi muuta sanoa. voisin tuijotella sen kuvia vaikka koko päivän. laulut on mahtavia. lemppari on edelleen se eka, im outta love. uudelta levyltä mm. i do, seasons change ja time ovat mahtavia. anastacialla on luonnetta ja karismaa vaikka deeku-briitulle jaettavaksi.
tai onhan yks huono puoli, sen imago alkaa mennä LIIAN seksikkääksi. sehän olis sexy vaikka jätesäkissä mutta toivottavasti vaatteet ei vähenny niin että sille kävis niinku britneylle (kiehnää alusvaatteilla joka videossa, tylsää)

ei voi sanoa muuta ku WAU!

5

724

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kade

      pennut kalpenee sen rinnalla, ei mitään saumaa...........se on nainen isolla n.llä, esimerkkiä muille.........mahtava pakkaus ja ääni.........yx vanha hitti vain, valitettavasti.

    • mut

      kaikkein paras biisi on kyl Left outside alone..Anastacia lyö äänellään tän päivän britneyt ja christinat mennen tullen!

    • minä

      kuten arvelit, pituus on samaa luokkaa ku muilla tähtösillä. anastacia on (vain) 160cm pitkä

      • Se on just hyvä

        vai mitä!


      • Anastacia fani (för 4-evöh)
        Se on just hyvä kirjoitti:

        vai mitä!

        nii just.. jo oli aikakin saada Anastacialle oma palsta..
        ketä kaikkii on tulos konserttii huutaa minä !!
        minä! olin jo avardseissaki kattomas sitä Anastaciaa.. voi vitsi se on ihana .. mul on kaikki tiedot siitä yms..


        oon todella fanii


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      133
      4446
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      76
      3715
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      69
      2359
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      224
      1807
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      118
      1677
    6. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      247
      1146
    7. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      805
    8. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      756
    9. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      20
      736
    10. Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?

      Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,
      Sinun unelmalomasi
      6
      725
    Aihe