Ryanair lentää Tukholman Skavstasta Gran Kanarialle ja Teneriffalle. Hinta näkyisi olevan nyt noin 30 euroa yhteen suuntaan, jos 3 viikon päästä lähtee.
Olen kyllä aivan varma, että Ryanairin suora yhteys Tampereelta Kanarialle olisi kannattava reitti, on tämä Suomen talvi niin pitkä ja kylmä. 60 euroa meno-paluu kelpaisi kyllä. Tosin meidän suomalaisten kannattaa ostaa myös lisäpalveluita (priority boarding jne), mikäli haluamme säilyttää jonkin reitin Suomessa, koska reittejä muutellaan kannattavuuslaskelmien perusteella.
Ryanairin reitti Kanarialle
Hhgffghjj
5
403
Vastaukset 5
- Jukka001
Epätoivoiset tekee epätoivoisia ratkaisuja. Ryanair on juuri niille epätoivoisille.
- Niihh
Täsmennätkö vähän? Mikä Ryanairin lennoissa Kanarialle olisi mielestäsi epätoivoista?
- hahahahahahahaha
Menopaluu Tampereelta Kanarialle kääntöaikoineen 14 tuntia. Samaan aikaan sama kone lentäisi vähintään kolme menopaluuta Keski-Euroopassa. Kolminkertaiset tulot siis. Ei ole kannattavaa lentää Tampereelle.
- ddsssaa
Ja Tukholmaan kannattaa?
- Pienipäää
Youtube:MahtiJepe1 mahtavat videot kuvannut henkilö kyseisistä alueista!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881461
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä381135Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23910Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita164751Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13720- 46679
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja197675Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13647- 33580
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39568