Paljonkohan lento Phuketista Kambodzhaan maksaisi? Ensi kuussa olisi matka Thaimaahan.
Lento Phuketista
4
658
Vastaukset
- Nam
Katso www.amadeus.net. Sieltä ensinnäkin pystyt katsomaan, millaisia reittivaihtoehtoja on olemassa. En usko, että suoraan lentoa ainakaan tolla välillä menee. Kun olet katsonut reitityksen niin eikun kyseisten lentoyhtiöiden sivuille surffaamaan.
- katsellut
Suoria lentoja ei ole vaan menee
Bangkokin kautta ja lennot on
sikahintaisia.
Bangkokiin kyllä pääsee halvalla mutta
siitä eteenpäin lennot kalliita.- kamboza
>lennot on sikahintaisia.
Jokunen kk sitten lensin välin, n. 100 USD ( - totta...
kamboza kirjoitti:
>lennot on sikahintaisia.
Jokunen kk sitten lensin välin, n. 100 USD (Suomalaisilla on sellainen käsitys että kaiken pitäisi olla ilmaista siellä aasiassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353