Eli oma elämäntilanne on vapaa ja vakipano olisi kiva. Joten mistä nelikymppinen mies löytää täyspäisestä naisesta vakipanon pk-seudulta? Seksitreffit-sivustolla on vain maksullisia naisia, Iskuri-treffeillä vain pelkkiä feikkejä.. Mistä löytää nainen vakipanosuhteeseen?
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
tykkäätkö noccosista
Se tykkää työntää feikki löylykauhan perseeseen
Kyllä mä tiedän mikä on nokkonen mutta mikä on nocconen?
musta saa.
se hyväpuoli et oon juopppo ni saa raiskata kun sikaa kun oon rapulassa.
en tiedä ketä sellanen kiinnostaa mutta helppo reikä tarjolla, ilmanen ja saa vetää kakkoseenkin niin että tuntuu.
Holistille löylykauha perseeseen oujee
Miten sinuun saa yhteyttä?
ei tarvii ehkäsyä eikä sen kummemmin liukkaria, pillu kuitenkin märkänä ni sinne survaset kerran ni saa vähän kostuketta perseeseen ja sit vaan niin paljonku voimia löytyy ni kaikki tehot vaan käyttöön ja spermat lopuks suuhun nieluun asti. sit vaan sesio uusiks, nii kauan että taju lähtee
eukko ite esileikkinä pitää toista kättä tissillä ja toista pillussa ni toikin jo hoidettuna
ja tottakait välillä kämmenen kuvia takamukseen ja repiä hiukset päästä
Ja löylykauha perseeseen 24/7 oujee
mene suomi24-treffiehin ja tee itsestäsi asiallinen deitti-ilmoitus.
sieltä mä löysin.
Löysit siis löylykauhan perseesees
Ruma anorektikko horo työnnä löylykauha perseeseen
Oman kokemukseni mukaan vakipano löytyy helpoimmin työpaikalta.
Vakipano olisi täällä. Olen sua muutaman vuoden vanhempi, mutta nuorekas.
Haluatko muutaman päivän olleen vaippani ottaa pois. Haju on senmukainen ja vittuni valkoisia matoja täynnä. Ikää on 91v.
S24 treffeillä naiset vain valittavat kun miehet etsivät seksiseuraa ja he vakavampaa. Työpaikka on taas miehinen ala joten sielläkään ei ole naisia..