Kosilta Bodrumiin

Onko jollain kokemuksia Kosilta tehtäviin retkiin Turkin puolelle Bodrumiin?
5361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Parin vuoden takaa miellyttävä kokemus toukokuulta. Ei siis vielä hirveä härdelli päällä. Satamasta lippu ja laivaan. Mukava meriretki ja Bodrumissa edullinen kampaamo-manikyyri-ostoskierros. Suosittelen :)

Äänestä

Omatoiminen päiväretki, niin ehtii tutustua omaan tahtiin. Siistit uudet kauppakadut jäi mieleen. Löytyy myös sivummalta piraattituotteiden suurhalli. Onhan siellä myös kulttuurellista nähtävää.

Äänestä

Tarkoitus olisi mennä shoppailemaan ja siksi juuri miettisimme omatoimiretkeä. Matkatoimistoon retkellä shoppailuun jää vain hetki aikaa,mitä ymmärsin. Onko basaarit ym helposti löydettävissä?

Äänestä
  • Ihan sataman lähellä oli jo basaaria tarjolla. Myös kun nousi ylös mäkeä pääkatua pääsi ostosparatiisiin - jos jaksaa tinkiä :) Löytyy kartasta.

    Äänestä

Kannattaa mennä! on lähellä kosia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Satuliinos kirjoitti:

Onko jollain kokemuksia Kosilta tehtäviin retkiin Turkin puolelle Bodrumiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu