Miten asennetaan

Ongelma69

Ulkoinen kovalevy ps4:seen? Pelkkä usb porttiin liittäminen ei auttanut mitään kovoon tulee kyllä valo mutta mistään en pleikkarin valikoista sitä löydä

3

1893

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • werkku1

      Onhan sinulla viimeisin järjestelmäpäivitys tehty konsoliin, minkä yksi ominaisuuksista on ulkoisen kovon tuki?

    • eitietooei

      Mulla ei meinaa mahtua se ulkoinen kovo sinne koteloon sitään vaikka otin vanhan pois nyt liimasin sen siihen päälle kiinni jq laitoin sen takasi mutta ei toimi onko se sitten 4 teranen sitten liian iso??

      • PS4_4.50

        Järjestelmä tukee jopa 8 teratavun USB-tallennuslaitteita. Valitse (Asetukset) > [Laitteet] > [USB-tallennuslaitteet], valitse yhdistetty USB-tallennuslaite ja alusta se, niin voit käyttää sitä lisätallennustilana.
        (Huomioi, että kaikki USB-tallennuslaitteet eivät välttämättä ole yhteensopivia järjestelmän kanssa.)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      2097
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      2012
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      13
      1541
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      62
      1352
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      50
      1319
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      845
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      88
      717
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      707
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      33
      688
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      643
    Aihe