itse pidän sitä hienona rotuna kautta aikojen yhdessä schäferin ohella
kuka tykkää nöffistä
13
835
Vastaukset
- Riikka-Liisa
Yksi ilmoittautuu.
- blackmagictiger
ITSE OIS HIENOA OMISTAA JOSKUS KAKS NÖFFIÄ..
- piitu
Mä tykkään ainakin. Ei se mikään mun lempirotu ole (johtuen ilmeisesti siitä, että meidän oma nöffi on oikea kiusankappale) mutta hieno roty kummiskin.=)
- man-legally
AINAKIN MUSTAT NÖFFIT ON OLLU SUOSIKKEJANI IÄT JA AJAT SAMOIN RUSKEET
- miiting
TÄÄLÄKIN ON YKSI NÖFFI FANI ETSIN AIKUISTA NÖFFI UROSTA SEURAKSI MUTTA,EN HALUA VÄRIVIKAISTA VAIKKA KAUNIS SEKIN ON JA RAKAS.
- man-legally
olisi ihanaa omistaa 2 urosta ja 2 narttua joskus sekä 2 mustaa ja 2 ruskeaa nöffiä urokset ja nartut
- Molemmat
Mullakin on kaksi nöffiä ja kaksi sakemannia. Maailman parhaat rodut!!!
- Paimenkoira.jude
Haluaisin nöffin, ja pystysin (siis tarkotan HALUISIN) antaa kodin myös esim. värivirheelliselle tai vähä sekarotuiselle nöffille, mutta en luonnevikaselle.. :)
- man-legally
Paimenkoira.jude kirjoitti:
Haluaisin nöffin, ja pystysin (siis tarkotan HALUISIN) antaa kodin myös esim. värivirheelliselle tai vähä sekarotuiselle nöffille, mutta en luonnevikaselle.. :)
sama tällä.rakastan itsekin niitä.
- tuossa...
nurkissa näyttää pyörivän pari kuolaturpaa.Ruskea uros ja musta narttu.Suloisia veitikoita;)
- man-legally
SAMA TÄÄLLÄ MÄKIN TYKKÄÄN KYSEISESTÄ RODUSTA
- man-legally
man-legally kirjoitti:
SAMA TÄÄLLÄ MÄKIN TYKKÄÄN KYSEISESTÄ RODUSTA
ne on munki sydäntäni lähellä
- :)
Paras rotu
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1871294
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138893- 85832
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?50701Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t249604Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä311580Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55579- 52552
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7550