Tässä on kyllä nätti!

Tää on kyllä todella nätti tyttö,harmi vaan ku ei ikää tiedä

http://irc-galleria.net/view.php?nick=[Chardonnay]

Sattu tulemaan vastaan kun tuolla galleriaa kiertelin.
72118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

noi kuvat on niin muokattuja ettei saa selvää naamasta....

Äänestä
  • millä te saatte muka ton linkin näkyymään. Toi loppuosa kun on viallinen?

    Äänestä

Ihan epämuotonen naama.

Äänestä

hyi saatana...

Äänestä
  • Jos toi on muka nätimpi,ni huh!Sun mielipide tietysti,mutta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Make87 kirjoitti:

Tää on kyllä todella nätti tyttö,harmi vaan ku ei ikää tiedä

http://irc-galleria.net/view.php?nick=[Chardonnay]

Sattu tulemaan vastaan kun tuolla galleriaa kiertelin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu