Alkaa olla jo liian paksua ja kun vielä muita saa !?
Länsi ja Suomi mukaanlukien teki vaalityötä demokratian vihaaja Clintonin hyväksi. Jopa huijari Matti Vanhanen vei valiokuntansa hänen voiton juhliin,etukäteen !? Paljonko Suomen valtio satsasi rahojaan Clintonin hyväksi ??
Länsi ja Suomi mukaanlukien teki vaalityötä demokratian vihaaja Clintonin hyväksi. Jopa huijari Matti Vanhanen vei valiokuntansa hänen voiton juhliin,etukäteen !? Paljonko Suomen valtio satsasi rahojaan Clintonin hyväksi ??
Vastaukset 5
Vanhimmat
Lännen ihmisoikeudet ja demokratia alkaa olla roskakoritavaraa !?
Lännen valtioista valtaosa teki vaalityötä demokratian vihaajalle Clintonille ja se on myös osoitus Vasisus kristillisyydestä !?
Nobel terroristi Obaman isisyhteydet Libyassa, on todeste raadollisuudesta !?
Höpöhöpö !
Tavata saa mutta valehtelu nimityskuulemisessa on kiellettyä.
Lisäksi rangaistuksia ei langeteta mutta valehtelusta kiinni jäänyt saattaa jäädä ilman virkaa.
Kysymys on moraalista.
Ehkei kaikille tämä pikku juttu ole tärkeä mutta Usa:ssa sille annetaan painoarvoa.
Maassa maan tavalla !
Ei se valehdellut, jos keskustelut koski ihan muuta.!
Ei tarvitse olla ennustajaeukko, kun juttu vedetty vain hihasta, kuin muutkin Venäjä vastaiset !?
Pitää todistaa, niin kuin Trumpilta vaaditaan nyt puhelin kuuntelusta, kuin Nobel terroristi vaatii !?
Painu hakkeri helvettiin siitä !?
Siellä missä eninten toitotellaan ja huudetaan. demokratiasta , siellä on suurin puute ko. asiasta. DDR...... täällä maalla sitä oli niin paljon , että riitti valtakunnan nimeen asti. Norjassa on eräs tietty "suljettu" saari jossa näitä unelmahötön levittäjiä KOULUTETAAN lue AIVOPESTÄÄN mailman laajuisesti. Tämän ryhmän toiminta on äärimmäisen lähellä kansallissosialistien JUGEND nuorisojärjestöä. JUNCKER on tämän päivän sosialistien unelmahötön levittäjä. Kaikki jotka tätä "aatetta" vastustavat ovat rasisteja ym. On hyvä, että tämä huomattiin tässä vaiheessa, mailman pelasti , CLINTTONIN HÄVIÖ!!!!! EU on tämän paskan alku ja juuri Suomen on tästä kansallissosialistisesta JUNCKER järjestöstä irtauduttava heti. Irroittautuminen eu:sta on Suomelle ILMOITUSLUONTOINEN asia , koska Suomi on ollut koko eu ajan nettomaksaja. Suomalaisten politikkojen silmien on avauduttava...... huomaamaan , mihin tämä ILMAN RAJOJA POPULISMI johtaa, voin sanoa , että TOLKUN ihmiset tulvat kokemaan juutalaisten kohtalon keskitysleireillä, sosialidemokraattinen unelmahöttö on äärimmäisen huolellisesti suunniteltu vallan kaappaus. Onneksi VENÄJÄ ja USA pistää tämän juncker - jugend paskan ojennukseen.