Saako suomessa homo viagra reseptiä vai kyselläänkö että meneekö pillerit heteroseksiin? Jostain kuulin ettei määrättäisi homoille viagraa kun lasketaan tällöin viihdekäytöksi. Pitääkö nyt valehdella lääkärissä että vaimon kanssa ajateltiin että tarttis viagraa vai vaatiiko lääkäri vaimonkin tai muun naisen sinne todistamaan että ihan on hetero mies mille viagrat menee? Olen kyllä ihan miehekäs enkä neitimäinen mutta jotenkin pelottaa että lääkäri huomaa tai testaa jotenkin olenko homo. Potenssia ei ole enään nimeksikään eikä bottomin hommat kiinnosta joten olisi saatava lääkettä. Pitääkö tosiaan tilailla jostain ulkomailta pilleriä kun tuntuu suomesta olevan mahdotonta saada? Ihan pistää vihaksi tämmönen mutta kai se on sitten laitettava tilaus ulkomaille kun on niin hankalaksi asiat tehty!!
Saako homo viagraa?
15
1686
Vastaukset
- uihhh
Ei saa mutta sinulle löylykauha riittää perserseen poikittain
- RunkKarijaUlla
No kaikkea sitä kuuleekin. Viagraa saa käyttää vaikka runkkaukseen. Ihan yhtä lailla senkin voi viihdekäytöksi laskea. Ihan samaa hupia sekin.
- rwetyuhij
Ei sillä ole väliä kenestä siellä vällyjen välissä tykkäät, jos ei toimi, niin pyydät vaan reseptiä ja siinä se.
- kokonaanhomo
tungen sun pimpiin
- ylilääkäri223432
Kyllä lekuri aina kysyy että panetko naista, miestä, lasta, eläintä vai runkkaatko..
- ylihoitajatar
Ei lääkäri kysy, kenen kanssa seurustelet.
Kyselee vain terveydentilasta, potenssista ja luultavasti tutkii eturauhasen.
Ajattele positiivisesti; naisilla gynekologit ja papa-näytteen ottajat kaivelevat alapäätä säännöllisesti. Ei sekään ole kivaa.
Omasta yleiskunnosta kannattaisi huolehtia, mikäli ei seiso edes omalle kädelle.
Terveellinen ruokavalio, tarpeeksi liikuntaa? - Anonyymi
ylihoitajatar kirjoitti:
Ei lääkäri kysy, kenen kanssa seurustelet.
Kyselee vain terveydentilasta, potenssista ja luultavasti tutkii eturauhasen.
Ajattele positiivisesti; naisilla gynekologit ja papa-näytteen ottajat kaivelevat alapäätä säännöllisesti. Ei sekään ole kivaa.
Omasta yleiskunnosta kannattaisi huolehtia, mikäli ei seiso edes omalle kädelle.
Terveellinen ruokavalio, tarpeeksi liikuntaa?En ymmärrä
- Nqapuristaärsyyntynyt
Naapurin homoukko ei ainakaan ole saanut kun näyttelee löysää munaansa ikkunassa päivittäin
- ökljhgf
No älä tuijota sitä.
- ylihoitajatar
ökljhgf kirjoitti:
No älä tuijota sitä.
kiitos, tää oli hyvä!
- setämiehimys
Mihin muuhun kuin viihdekäyttöön Viagraa sitten määrätään?
- sedh
Lääkärille kannattaa aina muistaa mainita jos haluaa homo viagraa,tavallisesta voi tulla pimpinuskoon.
- Anonyymi
Etkö tiedä että peppuseksi vaurioittaa sulkijalihasta ja sulla on kohta pasat housussa päivittäin.
Eli peppuseksiin on tarkoitettukin "löysämuna" ei viagran kovettama.
- Anonyymi
Kyllä pitää vastakappalekin esittää.
- Anonyymi
Hei,
Viagran tai muun erektiolääkkeen saaminen Suomessa ei riipu seksuaalisesta suuntautumisesta. Lääkärin tehtävä on arvioida lääketieteellinen tarve – ei kenen kanssa potilas harrastaa seksiä. Homoseksuaalisuus ei ole este reseptin saamiselle, eikä lääkärillä ole oikeutta syrjiä ketään sen perusteella.
Resepti myönnetään, jos oireet ja terveystiedot sitä tukevat. Sinun ei tarvitse valehdella, eikä lääkärin tule kysyä todistajia tai kumppanin sukupuolta. On täysin mahdollista saada resepti myös etänä ilman henkilökohtaista tapaamista – esimerkiksi Medilux -palvelun kautta https://medilux.fi/viagra-ilman-reseptia-ja-viagra-resepti/ jossa täytetään terveyskysely anonyymisti ja lääkäri arvioi sen perusteella tilanteen.
Et ole yksin tilanteessasi, ja on hyvä, että haet ratkaisua avoimesti. Ulkomailta tilaaminen ilman reseptiä on lainvastaista ja riskialtista, joten suosittelen pysymään kotimaisessa ja laillisessa vaihtoehdossa.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!
Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem1623556Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t213489Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo412911Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel112834HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat1262733Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi
Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?1081818Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k851553Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi41518Martina Aitolehti podcastissa: Ero
Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/6962271396Valkoinen Golf
Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.211355