Saako hyryllä tuoretta purtavaa

...joskus...jos erehyn pysähtymmään lounaalle...rukalle mennes
5218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

R-kiskalta saa hodareita...ja hyvää kahvia.

Äänestä

R-kiskalla joka 6. kahvi ilmainen.

Äänestä

Kyllä saapi. Työnnät peukalon suuhusi ja toisen peräsuoleen Suomussalmella Rukalta tullessasi ja Hyrynsalmen kohdalla vaihdat peukaloiden paikkoja.

Äänestä

Palatessa rastijärven vanahalle ezzolle meeniin wc kaotta..ettei joku iljattävä
Omo pääse...

Äänestä

Jotkut spurkut on hankkinu entiselle kesolille porttikiellon ni nyt saapi sitte ärrällä päevystää..

HAHHAHHAHHAHAHHHVAVA

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Toheloköppä kirjoitti:

...joskus...jos erehyn pysähtymmään lounaalle...rukalle mennes

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu