Duetot levy

Hattrick10

Ei ole kyllä Paula urallaan näin heikkoa tekelettä ennen tehnyt. Surullista. Ura kyllä alkaa olla loppumetreillä.

8

1737

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Happiness23

      aivan mahtavaa musaa. Paula on ihqu.

    • jess10

      Höpöhöpö Hattrick10! Hyviä biisejä hyvin tulkittuna. Duetit-levy on menestynyt hyvin albumimyyntilistalla, niin kyllä siitä tykätään.

      • eikattanemainoskuluja

        Sehän ei menestynyt aluksi alkuunkaan, mutat sitten kun sitä promottiin tunnin ja enemmänkin omalla levydokumenttiohjelmalla niin se sitten nousi ykköseksi. Tammikuussa, jolloin kukaan ei joulun jäljiltä osta levyjä. Ei liene kovin suurinumeroisia lukuaj myynyt siis satsaukseen nähden.


    • Juppe65

      Kuuntelin kaikki raidat ja huh...yksI biisi on onnistunut...Tonin kaa duetto...Se on tosi hieno biisi...Jää soimaan.

      • Siebensieben

        Onks tullu jo kultaa..ihan varmaan..monesko kultalevy...en löytänyt warnerin sivuilta paulaa????!!!!!


    • JUCCIS60

      Upea daami, hienostunutta musaa. Upeaa aikaa Paulalle...

    • TarjaLeena45

      Kultaa tulee satavarmaan tästä levystä, mahtava meno tsi ainakin sinnepäin

    • PaulaFani39

      Duetot levy on hyvä. Kuunnellut levyn jo monta kertaa. Kaikki levyn biisiot hyviä. Eri tyyppiä kappaleita. muutama rauhallisempi ja muutama menevämpi. Muuta biisi siinä on todella hyvä. Hyvin Paula laulaa myös englanniksi michaelin kanssa. Hienoa että teki tälläisen levyn. se mennyt hyvin kaupaksi. Levyn teossa tehty ohjelmakin on hyvä. Paula osaa tulkita hyvin ja menevämpiikin hyvin. kokemusta sillä on . Paula on hyvä ja ihana edelleen. Pian 70 täyttä eli pyöreitä tulee. Kyllä odotan jo että pääsit Paulan näkeen taas keikoilla on se vaan niin loistava livenä edelleen. Legenda iskelmän kuningatar. Super ihana aikuinen nainen. I love Paula

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      129
      1354
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      458
      1053
    3. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      159
      637
    4. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      187
      564
    5. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      43
      559
    6. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      68
      538
    7. Nainen mitä jos kaivattusi olisi biseksuaali

      Loppuisiko kiinnostus
      Ikävä
      71
      533
    8. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      39
      529
    9. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      40
      517
    10. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      20
      506
    Aihe