Lapuan paras perse

Eli ei nyt Suoraa nimillä. Kellä on Lapuan paras perse? Kauhava jo näköjään tämän keskustelun ehtinyt startata. Nyt me ihanat naapurit Pökköä pesään :D
8629
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olinko eka?

Äänestä

Mitä kummaa täältähän on kadonnut kommentteja sitte viimme näkemän :o

Äänestä

Eräällä parturilla :)

Äänestä

Kotipizza Lapua

Äänestä

Hovin talos olevalla parturilla

Äänestä
  • Alkaa Hannen farkut käymään pieneksi..

    Äänestä

Hyvä kun käyttää tiukkoja farkkuja. On kyllä täydellinen perse <3

Äänestä

S-market Lapua

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loveass kirjoitti:

Eli ei nyt Suoraa nimillä. Kellä on Lapuan paras perse? Kauhava jo näköjään tämän keskustelun ehtinyt startata. Nyt me ihanat naapurit Pökköä pesään :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu