Sama kiinnostuksen aihe

Astutus

Tällaista ajattelin kysellä kinky-osastolta, kuin naisen kiinnostus eläinten paritteluun.
Siis en puhu nyt mistään zoofiliasta, vaan siitä että kiihottuu esimerkiksi hevosten parittelusta ja sukuelimistä.
Itseäni ainakin kiihottaa tosi paljon just em. eläinten naiminen, se raju kiihko, millä ori survoo siemeniään tammaan.
Niin ajattelin tätä kautta etsiä naiste, joka kihottuu samoista asioista ja haluaisi jakaa kokemuksia/mielipiteitä ja ylipäätään ihan mitä vaan aiheeseen liittyvää? Mahtaisiko löytyä tätä kautta tämän sorttista "sielunkumppania" eli frendiä naisesta yhteydenpitoon?

7

2147

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuutamokastaja

      Minulla sama kun katson kuinka tamma saa valtavaa lekaa värkkiinsä mutta olen mies

      • Astutus

        Juu, taitaa ollakin yleisempi mielenkiinnon kohde miehillä kuin naisilla. Tai sitten naiset eivät vain kehtaa "tulla kaapista" tämän asian suhteen niin herkästi kuin miehet.
        Hevosten parittelu/astutus on mulle vaan ainakin todella kiihottava juttu, saan siitä fiilikset kohdille silmänräpäyksessä ja masturboinkin joskus ko asian tiimoilta ja orkut on sitä luokkaa sitten.. On se sit ok taipumus tai ei. Ja olen kyllä joskus aikanaan maaseudulla varttuessani päässyt koskemaan orin erektiotakin (ihan uteliaisuuttani silloin tein sen, kun oli mahdollisuus). Eikä sekään ollut mikään vastenmielinen asia, päinvastoin, vaikka en tosiaan ole mikään zoofili muuten.
        Mutta olis tosiaan huippu juttu, jos löytäisi jonkun samanhenkisen naisen tätä kautta, jolla myöskin olisi haluja tällaisen asian tiimoilta. Eli astutukset kiehtoo kiihottaa ja herättää itsessä tosiaan kunnon kiiman. Niin voisi sitten vaihtaa ajatuksia ym asian tiimoilta ja ehkä sitten jotain muutakin sit jossain vaiheessa, jos siltä tuntuu.


    • gyhj

      kannatattaa kattoo kun akkaa pannaan perseeseen, voittaa noi eläinten nussuttelut ja ite nainne ja sain kolmet orkut kattomalla perseeseen vetoa

    • Astutus

      No kyllä mäkin muuten seksit harrastan naisen kanssa.
      Et tää juttu on lähinnä pornon tasoa mulle, mistä aloitin tämän ketjun.

    • Voit kirjoitella jos haluat.

      • Astutus

        Oletko nainen?
        Tosiaan naista etsin saman asian tiimoilta ajatusten vaihtoon.


      • Astutus

        Koitin lähettää sulle parikin kertaa sähköpostia, mutta ei onnistunut.
        Eli onko sulla tuon nimimerkin takana oleva osoite enää voimassa?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      293
      46052
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      53
      11514
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      243
      11110
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      53
      9922
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      94
      8729
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      302
      6818
    7. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      13
      3867
    8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      4
      3585
    9. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      3
      3460
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      8
      3379
    Aihe