Minä täälä olen pohtinut vakavaa ongelmaa.
Koska minulla on naimaton sukupuolielin, niin olen neitsyt.
Onko niin, että koska olen ajanut vain kaverin möhköllä, olen neitsytmotoristi ?
Mitä minun tulee tehdä että pääsen molemmista neitsyyksistäni ?
Koska minulla on naimaton sukupuolielin, niin olen neitsyt.
Onko niin, että koska olen ajanut vain kaverin möhköllä, olen neitsytmotoristi ?
Mitä minun tulee tehdä että pääsen molemmista neitsyyksistäni ?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Suullisen ulosantisi tason ollessa samaa luokkaa kuin kirjallinen, sinun täytyy jatkaa itsesi viihdyttämistä kuten ennenkin, mutta toki vauvaöljyn käyttö ja käsien vaihto voi olla hyväksi ja tuoda tunteen että on vieraissa.
Sinua kokeneempana motoristina mielestäni sinulle sopii 250 Virago, johon asennettu matalaprofiilirenkaat ja jousitus tuunattu minimiin.
Tuo sinulle paras mahdollinen pyörä palvelee töpöjalkojasi siten, että ne yltää tatamiin molemmat yhtäaikaa.
Aloita ajelusi maltilla, kyllä se siitä sitten kun olet oivaltanut hyrrät ja vastaohjaukset ym. perusasiat.
Ole tarkkana vaatetuksen kanssa, että ne ei joudu verenkiertoosi.
Minun mielestäni sinun tulee pysyä molempina neitsyinä niin et aiheuta itsellesi etkä ympäristöllesi nykyistä enempää yhtään mitään, koska et kykene mihinkään muuhun kuin negatiivisuuteen.
Enköhän oikeana Jutustelijana osaa Kurkon lukuisien kommenttien pohjalta todeta että hän pyöriä omistaneena ja niillä ympäriinsä vaimonsa kanssa ajelleena on kokenut mies molemmissa lajeissa.
Lentänytkin hän on vaikka kuinka ja kymppikerhoon kuuluu.
Eli aika vaatimatonta sanoa itsestään kyseisillä meriiteille että on neitsyt.
Tuosta voi katsella meikäläisen vanhoja vermeitä: http://mattiviikate.blogspot.fi/
Tuosta kolumniani, siellä on kanssa kuvia parista vanhasta jos jaksaa kaivella: http://mattiviikate.newsvine.com/
Tuossa vielä suoralinkki siihen juttuun jossa on kuvia prätkistä kolumnissa: http://mattiviikate.newsvine.com/_news/2016/05/27/35598447-pictures-of-my-old-motorbikes-suzuki-gsx-r-1000-and-kawasaki-zx-9r
Mitä pyöriä omistaneena ?
Missä ajellut ?
Kokenut mies ?
Kurkon lukuisien kommenttien pohjalta ei ole ilmennut kuin maapallon maanosia, eikä ainuttakaan omistamaansa pyörää selkosanoin, tarkennappa sinä vastaukset noille jos tiedät.
Kommentoida voi mitä tahansa, mutta totuus on kommentointeja ihmeellisempää.
Kurkon kommentteja lukiessa, eli niiden pohjalta voi todeta, että sekopää.
NeitsytKurko, IP-osoitteesi on sama kuin HarleyPoikaTytöllä ja parilla muulla akuankalla. Keksi parempaa, tai mene kirjaston nettiin. Nykyään saan näkyviin tällä palstalla myös lähettäjän tiedot. Työsuhde-etuja turvallisuuden nimissä.
Olethan tehnyt kaksi rikosilmoitusta ja kuulustelujakin suoritettu, ketä lienee kuullustellun kun ei ole natsannut meikäläisiin ?
Olet ennenkin ip-osoitteista avautunut ja kysynkin sou vot ?
Onko imunielukakkosjuttusi viriämässä taas kun kevätaurinko lämmittää.
Tervetuloa kaffestugalle apina.