Innolla odotan, kun tämä volkkarin häly alkaa laantua. Sen jälkeen alkaa maksun aika. Jokaisen dissaajan IP-osoitteet on tallennettu ns. massasivulle.
Projekti tulee olemaan pitkä, mutta perusteetonta haittaa asianomistajalle aiheutetulla viestinnällä, on kauskantoiset seuraukset. Maksajia ovat provomielessä haittaa aiheuttaneet tahot. Eli Suomeksi, moni tojotero.
Vihdoinkin joku puuttui näihinkin.
Projekti tulee olemaan pitkä, mutta perusteetonta haittaa asianomistajalle aiheutetulla viestinnällä, on kauskantoiset seuraukset. Maksajia ovat provomielessä haittaa aiheuttaneet tahot. Eli Suomeksi, moni tojotero.
Vihdoinkin joku puuttui näihinkin.
Vastaukset 7
Vanhimmat
mikähän narsisti tämänkin jutun on tehny :D
trollipojun aloitushan tämäkin oli. On se nolo ja lapsellinen. Vai massasivulle. Heh heh. Pelottaakohan pojua konsernikonkurssi. Silloin loppuu pojulta palkanmaksu ja jää yh-äipän metripitsan varaan. Onneksi voi kusta tyhjään limpparipulloon ettei tarvitse nousta koneelta koko päivänä.
Onpas harvinaisen epätoivoinen sepustus yrittää pelotella ihmisiä kertomasta totuutta Volsun sikamaisen huonosta laadusta ja huijauksista. IP osoite tallennettu massasivuille, voi vitt.... haaaaaa hoooooo
Minuakin on alkanut pelottaa, miten käy Keskon osakkeen kun todellinen totuus huijauksien seuraamuksista paljastuu ja kansanvaunujen myynti romahtaa Suomessakin.
Olisikohan aika laittaa myyntiin ne tuhannet ennenkuin tulee turskaa?
Hahhah. Nää tuhnuterot alkaa olemaan vellit pöksyissä tavoitellessaan vapisevin sormin näppäimistöjään, josta ei tule mitään järkevää ulos, ainoastaan paljastavaa tietämättömyyttä.
Aloittaja ei näytä tuntevan edes netin toimintaperiaatteita, joten vikainen volkkarikin sopii oikein hyvin hänelle.
osssss istuu sitten 167 vuotta niinkuin VW pomot..