Moro! Sain perintönä otsikon mukaisen punapistetähtäimen. Kysyn, että onko tämä joku kevyt versio kun tässä ei ole sitä mode toimintoa? Mukana on myös 11 mm urilla oleva jalka. Muuten tämä näyttäisi olevan aivan tämän modella olevan tähtäimen mukainen. Kiitos vastauksista!
http://www.docter-germany.de/fileadmin/content/Home-DOCTER/01_Produkte/01_Zieloptik/05_Reflexvisiere/1_DOCTERsightIII_672x488.jpg
Docter sight III?
6
1536
Vastaukset
- tähtääjä
Siis 11 mm uriin sopiva jalka...
- tohtoristi
Kolmeportainen pisteen kirkkaussäätö, kannen magneettia pitäen 'linssin oikealta sivulta ' alhaalta säätäen. Vai onko tuttua huttua?
- tähtääjä
No ei ole, mutta kysymys oli että onko tämä otsikon mukainen. Tähtäin oli ainakin Sight III laatikossa.
- tohtoristi
Mun lll-mallissa on patenttinumeroita neljä riviä sekä oikealla reunalla modevalinnan kohdalla hevosenkengän kuva. Tätä kohtaa koskemalla suojakannen vasemmassa etureunassa olevalla magneetilla, voi vaihdella kirkkausmodea kolmen vaihtoehdon välillä.
Aiemmista versioista ei kokemuksia mulla, näyttäisi, ettei tähtäimesi ole lll-versio. - tohtoristi
Quukkeloin kuvia, vaikuttaa lll.lta, mutta hevosenkenkäsymboli pitäisi löytyä oikealta kantilta?
- tähtääjä
Laitoin kuvia tänne siitä, mutta näköjään poistettu. Ei ole hevosenkenkää eikä modea...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 943562
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442927Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742396- 612338
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512301Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1172267Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212163Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202127- 1162078
- 621984