Ärsyttääkö kuorsaaminen?

Paha asia elämässä.

Nukkuminen---luulen hyvin paha tänään 2017.
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Bullterrierit kuorsaavat ja piereskelevät. Ota lemmikiksi.

Äänestä

Lisä- uskossa kaikissa on päätekiä vain raha--raamattu ja muut.

Sinä apina maksat.

Äänestä

Enpä ole videoinut uniani, en herännytkään kuorsaamiseeni.
Toinen tyynyni varmaan kuorsasi viime yönä ja saanut häädön, koska se oli lattialla aamulla.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


xx9 kirjoitti:

Paha asia elämässä.

Nukkuminen---luulen hyvin paha tänään 2017.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu