24v likka etsii seuraa

Moi sinä siellä!

Etsisin elämääni ihanaa ja kaunista naista, mieluiten tyttömäistä. Iältäsi voisit olla 19-30 ja olisi kiva jos asuisit Keski-Suomessa, mutta se ei ole välttämätöntä. Minut löytää suomi24 treffeistä nickillä eepelii, tulkaahan juttelemaan. :) Ei miehille tai huijareille! -Eepe
2188
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi,

Täällä 23-vuotias miehenjärkäle. Saatat luulla, että pidät vain naisista, mutta eiköhän mielesi muutu kun näet minut ja ison anacondani!

Äänestä
  • sanotaanko vaikka et lol

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NasuPuhi kirjoitti:

Moi sinä siellä!

Etsisin elämääni ihanaa ja kaunista naista, mieluiten tyttömäistä. Iältäsi voisit olla 19-30 ja olisi kiva jos asuisit Keski-Suomessa, mutta se ei ole välttämätöntä. Minut löytää suomi24 treffeistä nickillä eepelii, tulkaahan juttelemaan. :) Ei miehille tai huijareille! -Eepe

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu