Jos sun tavoittaisin. Kävitte siis reilun viikon ikäisen kanssa v.terapiassa. Miten sinne päädyitte??? Kuinka ja miten??? Varasitteko itse ajan?? Onko ollut pitempi aikainen hyöty??? Kysymyksiä sata, ei osaa kysyä!!!! Meillä reilun viikon ikäinen poika, iltaisin huutoa kello yhdeksästä alkaen, rauhoittaminen vaikeaa, ei kylmä/kuuma, kuivat vaipat, ei nälkä, kanniskeltu on, huuto jatkuvaa ja sydäntä särkevää! Asiaa ei paranna oma synnytyksen jälkeinen masennus!! Kerro kuinka teilla!!! Muiltakin neuvoja!!! Kíitos!!!
-JANIDAS-
vyöhyketerapiasta!!!!
3
550
Vastaukset
- Janidas
Varastit sitte mun internet nickin prkl :P siitä se kitinä johtuu
- ?????
niin lapses kitinä siit nick:stä??? Ei ollu tarkotus. Ajattelin tavoitella kyseisen nimimerkin omaavaa henkilöä näin, mutta jatka samaa rataa!!!
- Tsori
????? kirjoitti:
niin lapses kitinä siit nick:stä??? Ei ollu tarkotus. Ajattelin tavoitella kyseisen nimimerkin omaavaa henkilöä näin, mutta jatka samaa rataa!!!
Dont worry, that is very bad huumor..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271924
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001670Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561276Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?631192Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M31998Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51893Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47886Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44862Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37820Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56798