Olen etsinyt rautakaupoista L-listaa (n. 45 x 45 mm) kph:n seinän ja suihkukaapin altaan välisen raon peittämiseen. Joitain kovia listoja löytyy, mutta ne sopivat ko kohtaan huonosti. Ilmeisesti suihkukaapin mukana tuli 30 vuotta sitten siihen sopiva joustava lista, joka on nyt entinen.
Osaako kukaan neuvoa,mistä sen listan saisi ostettua.
Lista seinän ja suihkukaapin altaan väliseen rakoo
neuvokaa
1
265
Vastaukset 1
- Osa-aikaeläkeläinen
Katsohan tuolta. Kerro tarpeesi vaikka sähköpostitse.
http://www.nettilasi.com/verkkokauppa/product_catalog.php?c=562
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän50967Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15848Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501788- 46727
- 42654
- 37599
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan56487