Onko kellään tietoa minkälainen paikka tämä on?
Kokemuksia nuorisokoti Ankkurista Vaajakoskella
Tiedontarpeessa
2
455
Vastaukset
- perähikiänkomein
Lyhyt -ja pitkäaikaista kuntoutusta syrjäytymisvaarassa oleville 12-20 -vuotiaille nuorille. Onko päihdehoitopaikka. Itse tiedän muutamia päihdeongelmaisia nuoria , jotka ovat olleet Ankkurissa.
- Plop
Varsinainen päihdehoitopaikka ei ole, vaan kodinomainen laitos jossa nuoria eri syistä, toiset kotiolojen takia, toiset omien hölmöilyiden jne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433533- 362164
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301819- 171579
- 231538
- 141518
- 241397
- 141257
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781225Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko861174