Hotellisuosituksia Gdanskissa?

Juuri varasimme lennot Gdanskiin toukokuuksi, nyt pitäisi vielä löytyä kiva siisti hotelli vanhasta kaupungista. Olisiko suosituksia antaa? Haluamme keskeiselle paikalle, josta voi kävellen tutustua kaupunkiin. Kiitos :)
1335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Radisson blu , hotelleista. Tai sitten huoneisto Anker Gate Apartments, kaksioita Ogarna kadulla, kivellä heittää neptunus-patsaalle ja ikkunoista näkyy Raatihuoneen kello ! Lisäpalveluina kuljetukset kentältä ja takaisin sekä "täysi jääkaappi" suht huokealla. Kuljettaja esittelee asunnon ja antaa/ottaa avaimet poislähtiessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gdansktoukokuu kirjoitti:

Juuri varasimme lennot Gdanskiin toukokuuksi, nyt pitäisi vielä löytyä kiva siisti hotelli vanhasta kaupungista. Olisiko suosituksia antaa? Haluamme keskeiselle paikalle, josta voi kävellen tutustua kaupunkiin. Kiitos :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu