ööö..

KIMMAT:kertokaa mulle omista jätetyksi tulemis kokemuksil!!JÄTKÄT:haluisin vak poika ystävän!tai vaa txtviesti seuraa.mut jos asutte rollos ja ootte hyvä näkösii vastatkaa ihmees!!!
4446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä se rollo on.
*nuolee sua*

Äänestä
  • se on rovaniemi!!!

    Äänestä

  • siis se on rovaniemi!!kui vanha oot???;)

    Äänestä

  • jätetty ede kirjoitti:

    siis se on rovaniemi!!kui vanha oot???;)

    20 senttinen kulli. asun hesas mut voin tulla rolloon aina ku panettaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jätetty ede kirjoitti:

KIMMAT:kertokaa mulle omista jätetyksi tulemis kokemuksil!!JÄTKÄT:haluisin vak poika ystävän!tai vaa txtviesti seuraa.mut jos asutte rollos ja ootte hyvä näkösii vastatkaa ihmees!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu