Sivustoon ei saada yhteyttä
chat2.suomi24.fi kieltäytyi muodostamasta yhteyttä.
Ei toimi chat 28.3.17
11
829
Vastaukset
- Chattaajan
Ei toimi ei miksi?
- Varasättääjä
http://vanha.eurosinkut.net/chat/
Täällä sitä ihmettelemme. - novoihan
Aika usein tää tökkii
- Hexan
Kun on ilmaista, niin ei voi enempää vaatia.
- VakioKäkkäri
sättipalvelin rikki! onko asialla Putinin pienet vihreät miehet vai Trumpin Meksikon vastaisen rajan muuri? ISIS tehnyt itsemurhaiskun Suomi24:n sättiin? Vastausta pyydetään!
- kirsunvartija
Timo Soini lähtee sittenkin puheenjohtajakisaan ja Suomi sekosi!
Ei toimi itselläkään, ei ole toiminut koko päivänä. Suomi24-sivustolle pääsee, mutta kun chat-osioon menee, niin huoneessa olevia keskustelijoita ei näe ja jos koittaa mennä sisään huoneeseen, niin tulee vain tuo: "chatnönnönnöö kieltäytyi muodostamasta yhteyttä" tms. Kokeiltu kolmella selaimella (Chrome, Edge ja Firefox).
Missä vika?Ei toimi itselläkään, ei ole toiminut koko päivänä. Suomi24-sivustolle pääsee, mutta kun chat-osioon menee, niin huoneessa olevia keskustelijoita ei näe ja jos koittaa mennä sisään huoneeseen, niin tulee vain tuo: "chatnönnönnöö kieltäytyi muodostamasta yhteyttä" tms. Kokeiltu kolmella selaimella (Chrome, Edge ja Firefox).
Missä vika?- jobu
nyt toimii hyvin taas
- onneksOnVIP
VIPit pääsee, muut ei. Viimeinkin saatu tehtyä ero rupusakin ja eliitin välille!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986298KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3555795Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602783Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072218Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071908- 1251754
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191633Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811300- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331098