Energia-asiantuntija Fortum halpa

Tulevaisuus on valoisa. Osinko hyvä.
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

paljonko on osinko ensi vuonna? entä seuraavana?

Äänestä

Fortumin tulevaisuus riippuu mm. sähkön hinnasta.

Äänestä

Kerro lisää ihmeessä tuosta valoisasta tulevaisuudesta, että mikä on muuttunut.

Fortumin liikevoitto:

2014: 1351 Milj. euroa
2015: 922 Milj. euroa
2016: 644 Milj. euroa

2017: 444 milj. euroa ?

Äänestä

Itse tässä mukana jo vuosia. Onko joku menossa nyt Finlandia-talolle? Itse en pääse!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Noususykli kirjoitti:

Tulevaisuus on valoisa. Osinko hyvä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu