Millainen huoneistohotelli Rodian Gallery..Onko siisti ja muutakin tietoa olisi hyvä saada kiitos..
huoneistohotelli
minämatka
2
173
Vastaukset
- Meloonityttö
Jokunen vuosi sitten olin kaksiossa, tilaa riitti. Eka kerros, suoraan ravintolan yläpuolella. Vessa pieni, ovi ei auennut kunnolla kun otti pönttöön kiinni. Parveke pitkä, kahden huoneen pituinen, näkymä kadulle ja vastapäiseen hotelliin. Siisti paikka. Silloin ei alakerrassa ollut mitään (siis respan tiloja). Omistaja otti uudet turistit vastaan Omistaja pyörähti hotellilla päivittäin. Vuosi sitten näytti, että alakertaan olisi tehty respan tilat. Rauhallinen hotelli.
- huoneistohotelli
Kiitos
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1742047
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,851489Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821414Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta121172Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita401066Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210993- 42908
- 96854
- 85815
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49775