Sit sara pyssäs dildotuksen laskien maskin kasvoiltaan, noh vieläkö tytöt jatketaan dildottamista vai siirrytäänks seukkuun vaiheeseen no mitä Ritvaan tuli hän halus jatkaa.
Mut sit multa riisuttiin rintojen lypsyyn käytetyt 2 imukupia ja rintakehäni öljyttiin ja pöydältä otettiin kaks lähes 1,5 litraset pinkit sylinterit, sit jenni otti muka lääkeruiskun jonka piikin hän tökkäs molempiin nänneihin ja asetti sylinterit rinnoille ja Jaana laitto alipaine pumpun päälle jonka seurauksena ns "rinnat alkoivat turvota sylintereissä" se tuntu kui rintoja revittäisiin irti mut välil pumppu sammutettiin ja uuvestaan käynnistettiin.
Kunnes rinnat olivat turvonneet täysin tappiin asti ja niinpä stlinterit pian irroitettiin ja lypsykone laitettiin takas pumppaamaan maitoa tätä jatkettiin kunnes tissit olivat taas muka tyhyjät ja sit simulaattori sammutettiin ja mut ja Ritva päästettiin irti tuoleista ja elimiin kytketyistä laitteista.
sit sain käydä käytävällä jaloittelemassa ja veskis tarpeil palattuani mut Ritva komenti takas tuoliin tuoliin mäntyäni tuli Sara ja Irja pikapuoliin saliin, Irjal heilu haarojen välis komee about 30 senttinen pinkki dildo jonka tyvest lähti letku hänen reiteen sidottuun säilöl varustettuun laitteeseen.
Sara kikatti Ritvan kaa et nyt saaki poika kyytii Ku saa siemennys dildoo, peppuunsa sit Irja totes tän olevan pelekkä koje mut sun kohal pelekkää seksii ja sit Ritva voiteli sekä dildon et avukseni.
Sit irja tuli sisääni kertoen et mua pannaan ja katotaan kui kone toimii, Irja alko tunkeutua sisääni ja alkoi kiivain ottein panna samal sara kytki ubs johon Irjan reides olevaan koneeseen ja pian Ritva sano nyt ja Irja työntyi aivan pohjaan jollon tunsin lämpimän sperman virtaavan dildon terskasta suoleeni.
Irja lysähti viereisel jakkaralle huohottamaan ja sen perään Ritva laitto kameran sisääni ja totes et 40 cm päässä on kookas annos spermaa, sit oli kaik selvää Irja tuli takas sisääni ja alko nussia Sara alako ottaa suihin ja hetken pääst Ritva riisu hame/housut poijes ja toi pillunsa mulle nuoltavaks.
Hoito oli mitä parhainta kun tohtori pani toinen hoitaja imiä imutti penistäni ja toinen anto pilluu olin parin tunnin pääst ratketa liitoksista kun kukin tyttö oli vuoron perään pannu imeny ja nuoletuttanut, Irja lopetti suihin oton ja käski hoitajia lopettamaan.
Sit peppuni puhistettiin ja pyyhimme elimet puhtaiksi jonka päätteeksi kiitin tyttöjä jotka lähtiäisiks vielä vuorotellen ottivat suihin, sit Irja anto mulle ubs muistitikun jos haluu viel katella koko hoitoa ja niin kiitin ja lährin kotia.
Viel illal piti avata oma tietokone ja kattoo hoito vilmi ja runkata pari kertaa...
leikkaussalin sex
testipoeka1
2
1251
Vastaukset 2
- Åoeidjj
Työnnä löylykauha anaaliisi, emähomo runkkari
- kkyd
No ihan jees juttu mielestäni hyvin tehty mut aihe vähä erikoinen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
KP-Sesongilla ongelmia?
Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi241446Oot upea nainen, älä vähättele ittees
Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀681357- 961161
Jämsän Paras Ravintola
Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R731082Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku84769Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella29718Ihmettelet nainen, miten vielä sinua rakastan
No jos en enää sinua ajattelisi, niin ei se mitään rakkautta olisi alunperinkään. En tarvi sinusta nähdä merkkiäkään, ni47713Kiellettyjä ajatuksia
Istutaan sylikkäin, katson sun silmiin, vastaat kstseeseen ja kiedon kädet sun ympärille. Huulet koskettaa sun huulia,43646- 63646
- 38629