Kohta on taas hot rod & rock show. Mikähän kriminaalijengi siellä tänävuonna on esittele...värväämässä. :)
hörhöporukka
5
294
Vastaukset
- Jutustelija1
Voitaisiin perustaa uusi jengi täältä suomi24:stä. Vaikka Jutustelija1:set tai jotain. Suomi24 MC's on kanssa ihan hyvä.
Mutta hyvää show:ta kaikille jotka sinne suuntaavat ja ajo-kauden aloitusta jos ei ole vielä kautta aloittanut.
Tuosta voi katsella meikäläisen vanhoja vermeitä: http://mattiviikate.blogspot.fi/
Tuossa vielä suorat linkit niihin juttuihin joissa on kuvia prätkistä Blogissa:
http://mattiviikate.blogspot.fi/2011/02/pictures-from-suzuki-gsx-r-1000-03.html
http://mattiviikate.blogspot.fi/2011/02/pictures-of-kawasaki-zx-9r-01.html- HarleyTyttö
Eikö olisi totuudenmukaisempaa perustaa Kurko Mc ja sovittaisiin perussäännöksi, että KurkoPressa lopettaa provot alituisesti vaihtuvilla nimimerkeillään?
Jos hänellä on fobia harrikoita ym. kohtaan, niin hoidetaan se mainitsemasi vertaistuki kuntoon. - Jutustelija1
Niin täytyy myöntää että kurko nimekkäänä palstalaisena tietenkin saisi kunnian jos joku kerho joskus perustettaisiin. Kirjoitteluja hän tuskin tosin lopettaa ja siihenhän loppuisi sitten tämäkin palsta kun trafiikkia ei olisi enää edes kesäharjoittelijan moderoitavaksi asti.
- heilahdusta
Ja tytöillä värkit kuumana, kello hameen alla!
- KelloPillu
Hei sun heiluvilles.
Kuumana on ...... mites sulla ?
Oisko heilahdusta tarjolla ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921836- 851282
- 1101133
- 761017
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57853- 36762
- 47761
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48711- 33683