Anneli on lastenraiskaaja!

Oikeuskin sen totesi
6140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Etkö ole kuullut koskaan sanontaa että "oikeus on sokea".

Äänestä
  • Mutta AA on tuomittu pedari! Menikö tunteisiin?

    Äänestä

  • AAonpedo kirjoitti:

    Mutta AA on tuomittu pedari! Menikö tunteisiin?

    Anneli Auerin kolmen nuorimman lapsen hurjat kertomukset taltioi Ari ja Minna Auer jotka elivät noin 2000 eKr. uudella mantereella kuuluen tuolloin Akiisin salaiseen liittoon jonka toimesta mm. Oomerin poika Jared, joka elää nykyään nimellä Jorma Äijälä, sai tuolloin surmansa.

    Äänestä

  • AAonpedo kirjoitti:

    Mutta AA on tuomittu pedari! Menikö tunteisiin?

    Kirjoitatko myös Hejacissa?

    Äänestä

  • Pikku-Lieska kirjoitti:

    Kirjoitatko myös Hejacissa?

    En. Oletko vainoharhainen?

    Äänestä

Oikeuskin sen totesi = murhaaja, ei murhaaja, murhaaja, ei murhaaja.

Hyvävelijärjestelmä = ei tutkita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TuomittuPedari kirjoitti:

Oikeuskin sen totesi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu