mtv:n mainoskatkojen ohessa pakkosyötetyt akannaamat? Mielestäni todella vastemielisiä, suu vinossa ym, oikein puistattaa, HYI.
Jos pakko ylimääräistä kuvaa tunkea, paljon miellyttävämpiä ja kauniimpia neutraalit värikkäät maisemakuvat, katselisi mielissään eikä inhoaisi.
Järkeä kuvavalintaan.
Puistattaa oikeasti
6
247
Vastaukset
- kusetusko
Kuka tollo katsoo mainokset?
- en-mainoksia-katso
Ei tulisi pieneen mieleenkään katsoa idioottomainoksia, koska vtuttaa oikeasti MTV:n mainoskatkojen alussa ja lopussa ruuttun posahtavat RUMAT akannaamat, pidän todella vastenmielisinä!
YÖK! - MainosGuru
Koska tissit myy. Etkö tätä tiennyt?
- kuvottaa
Rumat lärvit vain tungettu ruutuu, hyi. Tisseihin asti kuvat ei ylety.
- Fuckmainokset
Ennen katsottiin ohjelmia ja siinä sivussa vähän mainoksia. Nyt katsellaan mainoksia ja siinä sivussa vähän ohjelmia. On se joka paikka niin täyteen tupattu tuputusta.
- karkotuslärvit
VÄÄRIN! Ei mainoksia muutenkaan katsota, viekä vähemmin rumia lärvejä pakkosyöttämällä ENNEN JA JÄLKEEN mainosten. Luulisi nyt mainostajienkin älähtänä, koska "juostaan karkuun" ja mainokset menevät harakoille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2663338Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.791435- 661213
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra1991039Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta
"MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:48943- 63941
- 51912
- 42787
- 47772
- 113716