MODERNI SOLUASUNTO LAHDESSA
Vuokrattavana moderni soluasunto Lahden ydinkeskustassa.
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkatu 18 kulmauksessa, Lahden kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS ja TRIO vieressä.
Täysin remontoitu soluasunto, uutta vastaavat, viihtyisät huoneet.
Huoneiston ikkunoista avautuu näkymä Aleksanterinkadulle.
Täysin uusi keittiö ja ruokailutila, kaikki keittiön koneet ja astiastot, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC/pesu tiloihin ja eteiseen.
Yhteisiä tiloja on 22 m2.
Kaikkiaan 67m2 asunnossa on 4H, Keittiö, Kph ja lasitettu parveke.
1 huoneessa asuu aina 1 henkilö.
Nyt vapautuu 8 m2 huone.
Vuokra 295€/kk
Vesi 20€/hlö
sähkö mittarin mukaan n7€/kk
Vuokrasopimuksen pituus sovitaan sopimusta tehdessä.
Vuokratakuu 2 kk, luottotiedot kunnossa.
Taloyhtiössä on Penthouse tyyppinen saunaosasto ja vilvoittelutilat kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.
Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat aivan uusia, astianpesukone, Jenkki jääkaappipakastin, induktio hella, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto, kahvin- ja vedenkeitin, leivänpaahdin, kahvikupit, lautaset, lasit ym.
Kylpyhuoneessa on uusi Rosenlewin pyykinpesukone käytössänne,
samoin uusi pölypussiton pölynimuri.
Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet hiljaiset tehokkaasti ääntä eristävät desibeli äänieristeovet, jokaisen huoneen saa lukkkoon kätevillä Abloyn Yale numerokoodi-lukoilla, on jokaisen huoneen ovissa, katot ja seinät juuri maalatut, Inarian peilikaapistot ja kiinteät verkkovirralla toimivat palovaroittimet jokaisessa makuuhuoneessa.
Oma vuokrasopimus tehdään jokaiselle,erikseen, jolloin jokaisella vuokralaisella on parhaat mahdollisuudet saada täydet tuet asumiseensa esim. Kelalta.
Vuokrasopimus tehdään kätevästi www.vuokranmaksu.fi palvelussa.
Teemme pitkäjännitteistä ja luotettavaa asunnonvuokrausta ympäri Suomea vuodesta 1972 alkaen mm Lahti, Tampere, Helsinki, Seinäjoki ja Alavus.
Soita ja kysy lisää: Seppo Miettinen Puh. 0400284649
MODERNI SOLUASUNTO LAHDEN KESKUSTASSA
SoluasuntoYdinkeskusta
1
315
Vastaukset
- ahneus.on.syntiä
melekone hinta ydestä huoneesta.ei jatkoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523496Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512442- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101119Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per65997- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40815
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202731