Vehniän Hullu Kaahaaja

Bmw kuskilta pitäisi ottaa kortti pois ja roimat sakot päälle,... ei ensimmäinen kerta ohittelee päättömästi vehniä-tikkakoski välillä keltaisella viivalla. Väläytin pitkiä ja tööttäsin, runkku painoi vaan kovemmin kaasua. soitin poliisit välittömästi
10359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

olen nähnyt samaa perseilyä kys. välillä. vaarantavat muiden ihmisten terveyttä tuolla leikkimisellä. muistatko minkä värinen bmw oli? malli? olen ammattikuski

Äänestä

Harmaa coupe joku 3-sarjalainen joku 10v vanha.. vittu että vituttaa

Äänestä
  • sama tumma harmaa nähty pariin kertaan jyväskylässä ohittelemassa. varmaan joku 15 v vanha

    Äänestä

Muutaman kyseisenlaisen tapauksen kun tiedän lapsuudenkavereista, niin toivon vain näiden kohdalla kyynisesti että ajaisivat vain itsensä hengiltä mahdollisimman nopeasti. Jos homma jatkuu niin yleensä siinä kuolee joku muu ja kuski jää henkiin. Kinnulassa viime -vai toissavuodelta hyvä esimerkki. Avobemari katolleen.

Äänestä

Te poijjaat olette vaan vähän vanhoja ja kiukkuisia. Muistelkaa vaikka nuoruuttanne, mielimaisemaa kun saitte eka kerta piparia.

Sillä näistä pääsee, ei tarvi soittaa poliisille.

Ja jos se ei enää onnistu, meinaan pipari, ni sininen pilleri auttaa.

Äänestä

Ovat kuin Euroopan omistajia, ajelevat vanhoilla bemari-ropposilla, eivät näytä vilkkua, koska pelkäävät että kaverit näkevät vilkun käytön. Hävettää. Kovis ei näytä vilkkua!

Äänestä

Jos on sama kyrpä kun viikko sitten ajoi aivan perseessä kiinni, löin jarrua pohjaan säikähti mulkvisti ajoi 160kmh ohi ja näytti keskisormea.. Jos sierrallani olisin saanut juipin kiinni olisin katkonut sormet

Äänestä

Voi olla joku muukin kuin vehniäläinen, nelostietä pitkin ajaa monta muutakin autoa..

Äänestä

Harmaa BMW!!!! coupe jos oikein näin 325, vitun kyrpä viime keskiviikkona ajoi miten sattuu.. ajoin ohi ja näpräsi puhelinta, rupeskohan bemi kuskia vituttaa ja pyyhki 180kmh ohi auto heittelehti pientareella.. vitun nysvä. Soittoja vaan poliisille loppuu tuo ajelu

Äänestä

semmonen vihreä passat kaahailee kanssa pitkin keskisuomea

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J.pen kirjoitti:

Bmw kuskilta pitäisi ottaa kortti pois ja roimat sakot päälle,... ei ensimmäinen kerta ohittelee päättömästi vehniä-tikkakoski välillä keltaisella viivalla. Väläytin pitkiä ja tööttäsin, runkku painoi vaan kovemmin kaasua. soitin poliisit välittömästi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu