World of Tanks EU tili / account wn8 2780 wr 61%

5

435

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • öjfwödfjöwf

      Kuka on niin hölmö että viitsii rahojaan haaskata tuollaiseen?

    • äytssssss...stiksstiks

      herra öfwöfwöf mikä liet? jokainen meistä kuluttaa rahaa johonkin ? poltatatko tupakkaa? juotko viinaa ? lopetin ne ja ostin tämän pelitilin toiselta myyjältä jossa harvinaisia tankkeja, saanut terapiaa tästä pelistä ! kumpi on pahempi ? tiesitkö että suurin osa ihmistä syö liikaa ja syö paskaa ? eikö se ole se hölmö joka tuhlaa rahojansa ? tai nainen joka ostaa meikkejä ja muotivaatteita . eikö se ole rahan tuhlausta tai lomamatkat ? ihminen maksaa jostain mistä saa iloa ja piste.

    • Anonyymi

      urpot maksaa ryssille "ilmaisesta" pelistä, meikäläinen pistää 6-0 näitä "iskäonostanumulle tankin ja ammuksia ja oon nyt man- pentuja". Killinkiäkään en ole wottiin laittanut, kaikki tallissa olevat vaunut lisukkeineen on taidokkaasti pelaamalla hankittu.

      T: Tier X

    • Anonyymi

      Ois 74k peliä pelattu tili myynnissä 400e

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      178
      6535
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      148
      1794
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1578
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1310
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      46
      992
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      38
      953
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      96
      933
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      859
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      241
      835
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      809
    Aihe