Siitä korkeatasoinen tili myyntiin:
http://www.huuto.net/kohteet/world-of-tanks-eu-tili-_-account-wn8-2780-wr-61/442349518
World of Tanks EU tili / account wn8 2780 wr 61%
6
612
Vastaukset
- öjfwödfjöwf
Kuka on niin hölmö että viitsii rahojaan haaskata tuollaiseen?
- äytssssss...stiksstiks
herra öfwöfwöf mikä liet? jokainen meistä kuluttaa rahaa johonkin ? poltatatko tupakkaa? juotko viinaa ? lopetin ne ja ostin tämän pelitilin toiselta myyjältä jossa harvinaisia tankkeja, saanut terapiaa tästä pelistä ! kumpi on pahempi ? tiesitkö että suurin osa ihmistä syö liikaa ja syö paskaa ? eikö se ole se hölmö joka tuhlaa rahojansa ? tai nainen joka ostaa meikkejä ja muotivaatteita . eikö se ole rahan tuhlausta tai lomamatkat ? ihminen maksaa jostain mistä saa iloa ja piste.
- Anonyymi
urpot maksaa ryssille "ilmaisesta" pelistä, meikäläinen pistää 6-0 näitä "iskäonostanumulle tankin ja ammuksia ja oon nyt man- pentuja". Killinkiäkään en ole wottiin laittanut, kaikki tallissa olevat vaunut lisukkeineen on taidokkaasti pelaamalla hankittu.
T: Tier X - Anonyymi
Ois 74k peliä pelattu tili myynnissä 400e
- Anonyymi
Tankit siinä ratkasee eikä pelien määrä. ONko paljo x tierin tankkeja ja muuta samalla tilillä ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15820131Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant438400Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va546127SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1765752Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot284785Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124467HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.754383Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm764171"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153740Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1071603