Löytyykö Pattikselta yleista saunaa ?
Siis sellaista, jossa poikaporukka voi pitää vähän palaveria ?
Siis sellaista, jossa poikaporukka voi pitää vähän palaveria ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Ilmasto on sauna, rannalle poitsut peuhaamaan!
IImastointi pois päältä hotellihuoneesta kaksi tyttöä sänkyyn, olo on kuin saunassa. Tulet hierotuksi ja tyydytetyksi ja mielikin paranee.
Suosittelen Lerpalle,,ahdistukset päättyvät.
Lerppa on sekoamassa lopullisesti juomaputkensa vuoksi. Ja turha lerppaa on hieroa kun se on kuin keitetty spagetti se ja tytöt ei tykkää kun lerppa saarnaa niille lahkopaskaa ja huorittelee, eikä sillä ole lompakossakaan kuin nokare riisiä.
Eipä ole paljon saunoja Thaimaassa tullut harrastettua, yhen kerran oon käynyt kun Sleep with me hotellissa Phuketissa oli sauna, sattumoisin oli joku suomalainen pariskunta samaan aikaan, vaikka siellä olikin erilliset saunat naisille toisella puolen käytävää.
Kannattaa suunnata Hua Hiniin siellä näitä "miesten kesken" saunoja löytyy. Hua Hinissä vahva Gay-kultturi.
Sauna on parasta miesporukassa hyvien juomien kera ja parasta krapulalääkettä siinä samalla! Jomtien saunaa suosittelen, mutta älkää siellä itse saunassa pitäkö kovin kovaäänistä palaveria , kun siellä on muitakin. Ulkopuolelle saa katoksen alle pöytäryhmän koottua johon saa tarjoiluakin. Löytyy kylmäaltaat ja höyrysauna lisäksi.
Sauna on parasta, mitä tropiikissa on
Olisko jossain soi 13 kulmilla... poika porukalle saunaa... Mutta kävelkää näitä 13 katuja ja kyselkää.. voi tärpätä ?
Eikös Makella ja Maikalla on suomi-saunat.
Ei ne ole yhtä kuumia... mitä 13:men kulmilta voi löytää...
Pattayalla on montakin saunaa kyseiseen tarkoitukseen, mutta tänne kirjoittelevat eivät ole joko käyneet tai sitten ovat näitä "resupeppuja" niinkuin tämä yksi googlemtakaaja sanoisi.
Eli jomptienilla sari ja mari jomptienin sauna ja hicoff. tapparoadin markkina-alueen toisellapuolella on yksi nimeä en muista. Pattaylla soi 6 vastapäätä 2 roadilla on ihan ok siinä on ehkä huonompi pitäää palista.
Riveriltä ylös kilsan soi yumella on yksi ranskalaisen pitämä varsin hyvä palis paikka..
Sitten skukumvitin toisella puolella on korealainen sana jossa on myös ns. kaikki palvelut, mutta sinne on keskustasta hieman matkaa tosin taksilla pääsee kaikkialle halvalla ja suht nopeasti.
Tässä hieman alkuun pari muutakin paikka jotka eivät tule mieleen. Toki makella ja maikalla on nsaunat ja niitäkin saa varmaan pientä korvausta vastaan käyttää en tiedä. kun en ole käynyt kuin goffin tai keilailun jälkeen ja niihin saattaa puskea muitakin.
Näistä sopivammat minusta ovat joko jomptienin sauna tai soi yumen paikka.
Moni sanoo että Sari ja Mari olis parempi ja siistimpi kuin jompparin sauna. Olen käynyt vain jälkimmäisessä, joka on oikea suomalaisten pesäpaikka. Olisi kiva kuulla perusteluja miksi Sari ja Mari olisi parempi. Enkä kaipaa tähän orlandon huvipuiston kävijämääriä.
Eiköhän Boyztownista löydy, leidarit tulee pesemään selän ja nuohoamaan savupiipun.
Se on Jari Marin sauna, tasokan SPA-paikka, muutaman markan kalliimpi kuin kyläsaunat.
http://www.mari-jari.com/rus/
Sellaista perinteistä yleistä saunaa ei ainakaan itselle ole vastaan tullut. Thaikut eivät juurikaan sauno, paitsi suomessa käyneet siihen ovat innostuneet. Ainakin marjanpoimijat ovat saunaan jo oppineet täällä Itä-Suomessa.
Kyllä jompparin sauna on perhanan kuuma ja sopivan kostea. On kuumempi kuin Suomessa uimahallien saunat. Joissakin hotelleissa on pieniä saunoja. Hotelli Zing & Spa jompparin mutkassa esim. Kiva pikku sauna ja hyvä allas, huoneet vain tonnin. Tosin sijaitsee homoalueella.
Stay hotellia vastapäätä Soi 9 tms on jokin Sauna & spa, tiedä sitten kuinka oikea sauna on kun en ole poikennut, vain kävellyt ohi.
Hikoilu loppuu, kun loman alussa saunoo parikertaa.
Tulkaa pojat mun luo saunomaan.
Olutta on !
Tullaan tullaan, aina tullaan, jos on joukkoa iloista.
Mikä tuo JariMari oikein on, poika nimeltä Päivi paikkako?
Korkeatasoinen Spa, uskaltaa toki mennä.
Eipä noita yleisiä saunoja oikein ole enää Suomessakaan. Uimahallit ajaneet niiden tarpeen pois.
Julkkisten byggaama sauna Löyly Hernesaarenrannassa voitti kansainvälisen arrkitehtuurikilpailun juuri ja sitten se vähän paloi. Täytyy joskus käydä.
Kyllä saunakomplekseilla olisi kysyntää Suomessakin, mutta yrittäjiä ei tunnu kiinnostavan. Ne harvat firmoille ja juhlaporukoille vuokrattavat saunat (jossakin hotellien kellareissa yleensä) ovat pieniä ja kälyisiä, mutta silti niiden vuokrausaste on hyvä, koska parempaakaan ei ole tarjolla. Jos meidän kotikaupungissa olisi kunnon vuokrasauna, missä olisi ulkoilmajakuzzit ja kylmäaltaat ja höyrysaunat, niin pelkästään minun firmani ja kaveriporukkani vuokraisi sitä ainakin 10 kertaa vuodessa.
Pattaylla olen käynyt kuudessa , mutta en olekkaan 2 viikon reissaaja.
Pattayasta en tiedä, mutta Phuketissa hotellilla oli sauna ja se oli kyllä pettymys, vaikka paikka oli viiden tähden hotelli.
Hakusanalla Jomptien Sauna löytyy.
Suomalainen sauna, höyrysauna, kylmäallas, uima-allas. Ruokaa ja juomaa saa altaalle ja hierontaankin pääsee. Suosittelen, mukava paikka!
Löytyisikö hyvinvarustettua selänpesijää huomiseksi?
Olutta ja paikka on ;)
Mulla vapaata aikaa huomenna.
Varusteena mulla on suomalaisten suosima dildo, jonka tuikkaan sun peppuseen, niin johan sairautes katoo.