Mä olisin järkkäämässä bileet.
Haluisin niihin jonkun hyvän teeman.
Pepsipulloissahan on niitä bilevinkkejä , ostin yhen ja katoin vinkin.
Siin sanottiin et joku väri ois hyvä teema , esim.Sininen.
Mä en oo ihan varma et oisko se hyvä aihe x)
jos teil on jotain vinkkejä...Niin voisitte vaikka ehottaa.
Haluisin niihin jonkun hyvän teeman.
Pepsipulloissahan on niitä bilevinkkejä , ostin yhen ja katoin vinkin.
Siin sanottiin et joku väri ois hyvä teema , esim.Sininen.
Mä en oo ihan varma et oisko se hyvä aihe x)
jos teil on jotain vinkkejä...Niin voisitte vaikka ehottaa.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Pepsi-pullossa oli myös semmoen vinkki, et jos teemana ois sarjakuvabileet..
Mutta musta ainaki ois kiva jos kaikki tulis omissa vaateissa..
Bileissa vois olla muutama hauska yhteinen kisa/leikki..
Mut ei liikaa.. Anna ihmisten tanssia ja ryypätä rauhassa, äläkä koko ajan leiki jotain lapsellisia leikkejä..
Huippu musiiikki on tärkeintä!!
Sit pitää olla myös paaaaljon juomista ja ehkä jotain naksujakin..
Jooh.. siinäpä se.. hauskaa biletttä... :)
no kokeile sitä sinist tai no mikä aihe littyy tähän kuukautee.... x)
Mitipaton tammikuu:)?
Hyvää musiikkia,monipuolista.
esim. Saunomis mahdollisuus
Sipsejä---> ei kuulemma tule krapulaa jos syö niitä.En tiedä onko totta
Korillinen kaljaa ja merkistä riippuen myy vähä kalliimmalla mitä itse ostit.
Muista tupakka kupit ulos. yleensä moni polttaa ja ei ole hauska kerätä tumppeja maasta jos mökki on vuokrattu.
Toivottavasti auttoi
Bilettää voi hyvin eri tavoin kuten esim. viinan ja krapulan kanssa, mutta myös voi bilettää ilman viinaa. Silloin voi olla myös hauskempaakin ;)
Meillä on kavereiden kanssa aina joskus tapana omassa kotikaupungissa lähtee ihan jollain rokkari tai hippi tyylillä aina bilettää tai sit ihan vaan bileissä on ollu teemana kotain hieman repäsempääkin kuin limubileet. Riippuu vähän ihmisistä joita sinne tulee ja siitä minkälainen ihminen itse olet. Aiheita vois olla ihan hyvin limubileet, tai sitten ihan kuukauden tai vuorokauden mukaan (jos on yön mukaan nii byjamabileet, päivän nii vois olla tavallinen itsensä tai sit aamu nii ihan vastaheränneenä...)
Toivottavasti tuosta oli apua...
Ainakii nää teemat on hyviä:
-Tule Sellaisena Kuin Olet(aamulla herättyäsi), eli asusteena pyjamat/ yöpaidat, ei meikkiä ja hiukset kampaamatta...
- Miehet vs. Naiset, jossa pojat lainaa tyttöjen vaatteita ja pukeutuu naisiksi ja toisin päin. Siit saa tosi ikimuistettavat bileet, jos pojat viel suostuu meikkamaan! Tytöt taas voi laittaa lökärit ja pipot yms. Varmasti on hauskaa! Mukavia biletyshetkiä. :)
Sama ongelma meillä :(. T.. 11 v, tytöt
Mikävittu teitä nykynuoria vaivaa saatana? "Pepsipullos oli bilevinkki sinine teema! Jee sokerihumalaa", vetäkee ne kännit saatana ei siel kukaa mitää teemoja kattele ku kaljaa löytyy perkele.
porukat tuo omat juomat, tarjolla räkänen metripizza ja helvetin hyvää musaa