Katsastusta autolle

Onko Kuhmolaisten katsastusasemien kohdalla mainittavia eroja?Ei tonne Kajaaninkaan pitkämatka olis jos käyttäs siellä.Ei ole vielä Kuhmosta kokemusta kuinka ovat tarkkoja ja mitä syynäävät tarkimmin.
7419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

A-Katsastus on siitä kiinni,kuka sattuu olemaan työvuorossa...

Äänestä
  • Eikai se työvuoroon pitäisi vaikuttaa?Samat kriteerit ajoneuvon kunnon tarkastuksessa pitää olla ,oli siellä vaikka ite ukko ylijumala testejä tekemässä.

    Äänestä

  • Kyllä se vaan vaikuttaa ja onko maanantai ja miten on vaimon kanssa viikonloppu mennyt..

    Äänestä

  • Kokenuttuon kirjoitti:

    Kyllä se vaan vaikuttaa ja onko maanantai ja miten on vaimon kanssa viikonloppu mennyt..

    Oman vai vieraan?

    Äänestä

no jos sulla on auto kunnossa niin sama kai missä sen katsastaa..? sitä vartenhan se katsastus on.

Äänestä

Hinta se on joka minulla ratkaisee katsastuksen Kuhmossa.

Äänestä
  • Saapiko sitä halpaa ja hyvää palvelua samasta paikasta?
    Minulla on kyllä sellainen näppituntuma että jokaiseen pikkuvikaan ei puututa niin hanakasti,kun ottaa täydenhinnan palvelun.Pakokaasumittaukset mukaanlukien.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


etelänkaara kirjoitti:

Onko Kuhmolaisten katsastusasemien kohdalla mainittavia eroja?Ei tonne Kajaaninkaan pitkämatka olis jos käyttäs siellä.Ei ole vielä Kuhmosta kokemusta kuinka ovat tarkkoja ja mitä syynäävät tarkimmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu