Miksei enää valvota

Eikö täällä enää ole sitä sensuroivaa robottia, joka poisti kiellettyjä sanoja?

Nytkin viesteissä vilisee mustalaista, vaikka sen pitäisi olla ainoastaan rekisteröityneitten käytössä.
4207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Täh?

Äänestä

see rikkoi sananvapauttaa

Äänestä

En ole löytänyt tuollaista määräystä Suomi24 säännöistä.

Äänestä

Milläs nimellä sitten mustilaiset kutsuvat toisiaan,eivät he mitään "Romaaneja ole"?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hävettää kirjoitti:

Eikö täällä enää ole sitä sensuroivaa robottia, joka poisti kiellettyjä sanoja?

Nytkin viesteissä vilisee mustalaista, vaikka sen pitäisi olla ainoastaan rekisteröityneitten käytössä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu