Pieni Murhaaja

Tyttö vaan

Älä ihmeessä lue jos et tykkää murhaamisesta sun muusta....


Pieni murhaaja

Sinä seisoit siinä kuten aina,hymyilevänä lähikauppasi kassajonossa.Et kiinnittänyt minuun mitään huomiota,olinhan vain viaton pikku tyttö jota ujostutti hirveästi kun katsoit häneen.Mutta jos näkisit kuoreni alle,näkisit riivatun pikku sieluni joka vaatisi päästä vapauteen,enkä suinkaan halunnut mennä sinne yksin.Et tiennyt että sinä olisit lähtevä mukaani sinne.Olit niin julmetun suloinen ja minä olin vain tällainen tavallinen tallukka,mikälie pakkelinaama.Tänäiltana saisi tyttöystäväsi odottaa sinua turhaan,viettäisit koko illan minun kanssani,mukavasti tai vähemmän mukavasti.Ajatus lohdutti minua kun valitsin pitkälle odotusajalleni eväitä kaupan karkkihyllyltä.Sinä siirryit massan mukana ulos,ja hetken kuluttua minä tulin perässäsi.Asetuin kerrostalosi alakerrokseen odottamaan iltaa jolloin tulisit ulos ja suoraan minun syliini.
Ilta yhdentoista aikaan jolloin tulit ulos suojapaikastasi,olin jo hyvin väsynyt.Sinulla oli ylläsi tuo valkoinen villapaita jonka olin lähettänyt sinulle viime viikolla.Ei mikään ihme sillä paita sopi sinulle korostaen sinun vartalosi kaunista muotoa täydellisesti.Minulla oli ylläni samanlainen paita kun lähdin perääsi sinun mennessä kohti puistoa.Puiston syvinmässä kohdassa otin laukustani tuon teräväksi hiotun perunaveitsen,ja hiivin taaksesi.Käsiraudat naksahtivat helposti sinun kauniiden ranteidesi ympärille ja ennen kuin kerkesit hämmästykseltäsi huudahtaa paljoakaan olin tukkinut suusi nenäliinallani.Yritit vielä juosta karkuun ja potkia,mutta minun tarvitsi vain nykäistä sinun käsiraudoistasi käsiäsi hiukan ylemmäs ja vajosit polvillesi maahan.Olit täysin armoillani.
Hiukan huvittuneena katselin kun olit polvistuneena edessäni.Käskin sinun anella minulta armoa,käskin sinun kieriskellä edessäni kuin orja jolle langetetaan tuomiota,mutta et totellut.Sanomatta enään enenpää painoin perunaveitsen otsallesi ja pienellä liikkeellä tein sinusta Squall Leonhartin.Hitaasti kerroin sinulle miltä minusta tuntui kun sinä olit antanut minun madella edessäsi koko koulun nähden ja nöyryyttänyt minua koko taitosi voimalla.Nyt maksaisin sen takaisin ja korkojen kera.Sinä vain puistit päätäsi niin,että veri joka valui haavastasi levisi kauniiksi hunnuksi kasvoillesi.Eleistäsi päättelin että olit peloissasi,eihän sinulle koskaan voinut tapahtua mitään tällaista.Silitin kasvojasi ja käteeni tarttui vertasi.Piirsin verelläsi pienen ympyrän rintaasi,hiukan sydämesi alapuolelle.Katsoit minuun rukoilevasti,anovasti mutta en enään voinut päästää sinua.Hitaasti kohotin veitsen tuon ympyrän päälle,ja painoin sen paitasi läpi.
Kun veitsi kohtasi ihosi,sinun suustasi kohosi huuto,mutta painoin vain lujemmin.Hitaasti,kuolettavan hitaasti mutta varmasti pieni veitseni teki sinuun aukon josta tuo sinulle niin tärkeä elämäneliksiirisi pääsi karkuun.Vedin veitsen irti ja katselin kun tuo hohtavan valkoinen paitasi sotkeutui hitaasti vereesi.Katsoit minua todella hämmästyneenä ennen kuin vajosit hitaasti istumaan ja siitä makaamaan.Vaikeroit maatessasi kivusta kun veresi valui ulos tuosta pienestä reiästä joka oli rinnassasi.Vein veitsen taas lähelle mahaasi,nyt ihan napasi yläpuolelle ja painoin.Suustasi kuului parahdus,joka muuttui matalaksi vaikerrukseksi kun vedin veitseni pois sinusta.Tein sinuun vielä yhden aukon,nyt aivan oikean kylkiluurivisi alapuolelle.Suustasi kuului vaikerrusta ja nyyhkytystä joka kuului nenäliinasta huolimatta hiljaisessa yössa todella kauas.Et tarvinnut enään muuta,nyt oli minun vuoroni.Painoin terän hitaasti rannettani vasten ja katsoin,kuinka tuo sinun verestäsi värjäytynyt ase painui hellästi minun valkoiseen ohueen ranteeseeni yhä uudelleen.Istuin viereesi ja asetuin kainaloosi odottamaan sitä viimeistä vapautusta jonne sinä olit jo matkalla.Kaukaa kuulin vielä poliisiauton suurenevan hälytysäänen ennen kuin musta huppu peitti minut varjoonsa ja nukahdin sylissäsi ikuiseen uneen.



Kirjoittanut Joanette

0

204

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. 124
        1325
      2. Hei, voitko kuunnella

        Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
        Ikävä
        141
        1209
      3. Joku porukka lähtenyt täältä

        Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
        Ikävä
        233
        1111
      4. Costa Rica on tympeän makuinen kahvi

        Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain
        Maailman menoa
        61
        1082
      5. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

        Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
        Ikävä
        57
        976
      6. 63
        881
      7. Tuletko tänään

        Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
        Ikävä
        83
        851
      8. Mitä on mietteissäsi

        Tänään?
        Ikävä
        65
        667
      9. Onkin niin, että olet hulluna minuun

        mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S
        Ikävä
        30
        610
      10. Nyt ei enää ole

        Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
        Ikävä
        39
        565
      11. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

        Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
        Tanssii tähtien kanssa
        14
        530
      12. Mikä on hulluinta?

        Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
        Ikävä
        32
        529
      13. Jälleen näin nainen unta sinusta

        Aika usein tulet uniini, enkä tiedä, mitä se tahtoo minulle sanoa. Tällä kertaa en ollut kotonasi, vaan ulkona jossain t
        Ikävä
        28
        519
      14. Taidan luopua

        Sinusta.
        Ikävä
        30
        497
      15. Et taida olla ihan varma

        Päätöksestäsi?
        Ikävä
        65
        488
      16. Et siis halua

        Kansssani mitään
        Ikävä
        29
        469
      17. En haluaisi sanoa tätä

        Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
        Ikävä
        39
        465
      18. Onko kipuraja

        Jo ylitetty?
        Ikävä
        51
        451
      19. Miltä tuntuu

        olla erossa kaivatustasi?
        Ikävä
        24
        437
      20. Olet komea ja kaikkea

        En uskonut kuitenkaan miten laajasti olet kaikkien naisten ihannoinnin kohde. Jälleen kerran. Palsta on hiljainen kun o
        Ikävä
        19
        423
      Aihe