Jo 12 vuotias ymmärtää, että uusi Prius on floppi.
https://www.carthrottle.com/post/w8329d3/
https://www.carthrottle.com/post/w8329d3/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Toyota-palstan trollipoju tasoistensa seurassa. Eikös se ole täällä jo moneen kertaan mainittukin että peruskoulupojan tasoinen se on. Nyt vahvisti asian itsekin.
Noin minäkin ajattelen. Ja tohjotoopelta puolestaan on turha odottaa keskusteluun mitään järkevää lisättävää, se vaan päivystää 24/7, käy solvaamassa väärämielisiä.ja voimattomuuden puuskassa uhkailee. Sellaista on Teron elämä.
No myykö se uusi Prius hyvin?
Täällä myy ne mallit hybrideinä hyvin, mitä ostetaan tavallisinakin malleina. Ei ole tuota amerikan ongelmaa kun voi ostaa vaikka Auriksen hybridinä.
Myykö jonkun muun merkin lataushybridi hyvin?
Mielestäni artikkeli on täsmällen oikeassa ja myyntitilastot vahvistavat tämän. Liian kallis, ruma, ei todellista taloudellista hyötyä ja surkeat halpismateriaalit kajuutassa.
Tero joutuu haukkumaan kirjoittajaa, koska sillä ei ole mitään vasta-argumenttia.
Toyota usko on uskomattoman sitkeä ja sokea, eikä perustu mihinkään todelliseen. Muuta ei voi sanoa.
12 vuotiaalla vain "vain taivas on rajana"...
Totuus valkenee myöhemmin kun pappa ei maksakkaan kaikea hamaan tappiin asti.
Onko kukaan nähnyt tuollaista uutta Priusta liikentessä? Minä en ole nähnyt. Taitaa olla aika pientä niiden myynti.
TYHYMÄÄ OSTAA ITÄMAISIA RUOSTELÄJIÄ TOYOO JAA MUUT ITÄ VOLOVOT KIINASTA