Budjetti setti

Jookoojuu

4

2173

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Perhosetä

      Juuri noita tuotteita en tunne, mutta kyseessähän ovat ihan laatumerkit, Airflo perhopuolella aika pitkän linjan toimija, joten varmaankin pätevä kokonaisuus niistä syntyy.

      Oletko ekaa settiä hankkimassa? Tuo vaikuttaisi pätevältä yhdistelmältä yleiskäyttöön sisävesillä.

      Yleisesti voidaan sanoa, että nykyään halvemmatkin perhovälineet ovat käyttöarvoltaan varsin korkeita. Toisin oli ennen, kun kaupoissa oli tavaraa, joka oli aidosti huonoa, eikä aina edes halpaa.

      • Kysyjätähänkeskusteluun

        Joo olen hankkimassa ensimmäistä perhosettiäni. Tuosta kelasta en oo aivan varma koska on outlet tuote. Olen katsonut kyllä näitä halppis valmis-settejä mutta ne eivät ole minua vakuuttaneet. Kiitos vastauksesta "perhosetä".


    • Perhosetä

      Eipä kestä! Luulen, ettei kelan päätyminen poistotuotteeksi johdu sen huonoudesta. Mallistot muuttuvat ja ehkäpä Motonettiin on tulossa sen tilalle jotain muuta. Asia kiinnosti sen verran, että katsoin hiukan mitä Sniper-kelasta on sanottu Englannissa keskustelufoorumeilla. Sain sen vaikutelman, että käyttäjät ovat olleet tyytyväisiä ja pitävät sen hinta-laatusuhdetta hyvänä.

    • ekakissetiksikö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      106
      6756
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      378
      6387
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      61
      3198
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      113
      2689
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      108
      2330
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1824
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      20
      1677
    8. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      34
      1495
    9. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      1357
    10. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      74
      1247
    Aihe