Löytyskö peliseuraa ps3 (pelit alla) ?

JabatuzPlay

Sain vasta ensimmäistä kertaa edellispäivänä yhdistettyä PS3:n nettiin, ja eilen testasin että online multiplayerit toimii. Olen sellanen "retro-parta", ettei alun alkaen pitänyt koskaan yhdistää konsolia nettiin, mutta toisin kävi :D Näin kohta 32 vuotiaana on hyvä alkaa testailemaan asioita, mitä nuoremmat ovat tehneet jo vuosikymmenen ajan.
Headsettiä en omista, ja mahdollisesti voi olla muutama olut alla, jos innostun taas ottamaan turpiini onlinessä...
Löytyyköhän ketään pelaajia peleihin Resident Evil Revelations ja/tai GRID Autosport?
Ressaa testasin Solo-pelimuodossa, ja pari kertaa menin ekan tason läpi. GRIDiä en ole pelannut varmaan vuoteen, joten pelti tulee varmaan kolisemaan...

Pelit joita testasin oli CoD 4, Duke Nukem Forever ja Borderlands.
Sen verran hetkistä touhua noi FPS-pelit, että ei meinaa perässä pysyä, joten olisi mukava päästä testaamaan vähän muitakin genrejä.

Jos peliseuraa kaipaa noihin kaikkiin listaamiini peleihin, niin kyllä sekin käy, vaikka en niissä pärjääkään. Olen enemmänkin "elämys-", kuin "kilpapelaaja".
Saa lähettää kaveripyyntöjä: Jabatuz

1

226

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pelaisinko_netissä

      Mulla on PS4, koskaan en ole pelannut netissä. En pelannut koskaan netissä aiemmallakaan PS3 koneellani. En edes tiedä miten netissä voi pelata, tai maksaako nettipelaaminen?
      Ei ole oikein intoa ollut nettipelaamiseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      27
      3523
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      41
      2359
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      35
      2188
    4. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      7
      1947
    5. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      43
      1542
    6. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      1399
    7. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      127
      1262
    8. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      259
      1210
    9. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      45
      1165
    10. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      13
      1149
    Aihe