Aivan mahtava maatalousministeri!

Saatiin ammattilainen ministeriksi! Tähän ministeriin pystyy luottamaan ja samaistumaan!

Omalla tilallaan 70 lehmää!

Nyt alkaa tapahtumaan!
483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On ainakin hyvä tuntuma maatalouspolitiikkaan.

Äänestä

70 lypsävää lehmää ja tuottaa maitoa hesalaisille kun he eivät itse osaa ruokaansa tuottaa!

Äänestä

Eeuussa ollaan eikä mitää ala tapahtumaan, josei Rysseli anna lupaa.

Äänestä

Ympäristöväen mielestä Suomen kaikkien aikojen surkein ympäristöministeri oli Pekka Haavisto.

Saattaa käydä tässä kohtaa samalla tavalla, etenkin jos odotukset ovat ylimitoitetut...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pummitörsä kirjoitti:

Saatiin ammattilainen ministeriksi! Tähän ministeriin pystyy luottamaan ja samaistumaan!

Omalla tilallaan 70 lehmää!

Nyt alkaa tapahtumaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu